reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robimy w wolnym czasie , nasze hobby

reklama
Noo widzę że nie jestem sama;) Ja też już od 1,5 mies. jestem la L4. Muszę leżeć w łóżku i książki mi się powoli przejadają...:/ I też myślałam żeby język angielski podszkolić ale mi się stanowczo nie chce....;) hehehe Macie może pomysł jak się tu fajnie uczyć angielskiego??? Myślałam żeby kupić takie płytki z lektorem bo po przez słuchanie lepiej do głowy wchodzi;) ;) ;) Pozdrawiam;)

Jeszcze mi się tam bombka własnej roboty podobała co koleżanka się wcześniej nią chwaliła:rofl2: Super jest!!!!! Kurcze jak ona to zrobiła?!?!?!:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kurde ta bombka szklana jest bajerandzka!!!! I baaardzo podobają mi się też te kieliszki!!! No ale do tego trzeba już mieć niesamowity talent żeby tak to zrobić... :tak: Respekt dla tych osób co potrafią robić takie czary!!!:-)

ViKamciaG - za tą kulą możesz popatrzyć na allegro. Może tam coś będzie... Tylko wtedy lepiej zamówić więcej żeby za przesyłkę nie płacić :rolleyes: Bo dla jednej kuli to się raczej nie opłaca....:happy2:
Kula - duża - polistyren - śr. 118 mm decoupage (1296543326) - Aukcje internetowe Allegro

bombki, zawieszki i stojaczki - sklep - Serwetnik.pl - pikne ozdoby wasnorcznie

Decoupageart.pl: artyku

Jeszcze znalazłam parę stron. Na allegro jest taniej ale niestety trzeba zapłacić za przesyłkę...
[URL="http://allegro.pl/kule-bombki-plastik-akryl-7cm-do-zdobien-okazja-i1297325558.html"]KULE BOMBKI PLASTIK AKRYL 7cm- do zdobień -OKAZJA (1297325558) - Aukcje internetowe Allegro


A jak chcesz hurtem:
KULE BOMBKI PLASTIK AKRYL 7cm- 2,30zł/ 25 szt. (1297325635) - Aukcje internetowe Allegro

KULE BOMBKI PLASTIK AKRYL 7cm- 2,20zł/ 50 szt. (1297325677) - Aukcje internetowe Allegro

Jak zamierzasz robić takie czary to za materiałami możesz u tego sprzedającego ( trapezplus) popatrzyć bo widziałam że on ma tam różne cuda... ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rękodzielnictwo to fajna sprawa:) ja się bawię z kolei w kolczyki:)

A dziewczęta, ja mam kolejny problem-dół ;) A mianowicie, całe życie spędzałam czynnie. Rower, konie, frisbee, badminton, rolki, siatkówka -codziennie coś innego. Sporą cześć z tej rekreacji zajmowało nam -mi i A nasz wspólny czas.
Teraz idzie zima. Wiadomo, w ciąży wszystkie sporty zimowe odpadają. Na "salę" też nie da rady.
Co robić?
Przecież nie wezmę jego na jogę dla kobiet w ciąży. A i średnio co kilka dni chodzić do zoo ;) albo cała zimę grać w karty.
Na pewno z raz na jakiś czas pójdziemy na basen. Ale dla mnie to naprawdę problem siedzieć i nie robić nic. Sama się sobą zajmę, ale jak wypełnić czas we dwoje?
....powiem Wam, że nawet z "nudy" zaczęłam mojego A uczyć nutek ;)
 
A ja ma ochote na wyroby z masy solnej, uwielbiam lepić i tworzyć różne rzeczy. Szukałam w necie przepisu i już niedługo zabiorę się za lepienie aniołków, bałwanków, mikołajów, gwiazdek i tego co mi jeszcze do głowy przyjdzie!!! Oczywiście tematyka świąteczna ;) pochwale się jak coś zrobię. Planuję również podszkolić grecki bo do tej pory mi się nie chciało ;) aaaa i chce się nauczyć robić na szydełku.. papućki dla tej naszej małej istotki na przykład!
 
Kurcze też bym chciała umieć robić na szydełku,ale miałam już tyle podejść i jakoś mi to nie wychodziło:(
 
reklama
cierpliwe podejście i dobry nauczyciel, ktoś musi pokazać a potem już leci z górki, trzymam kciuki za kolejne podejście, bo rzeczy można robić piękne!
 
Do góry