reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robimy w wolnym czasie , nasze hobby

Chciałam się nauczyć żeby dziergać sobie bluzeczki:) Kupę lat temu uczyła mnie mama, potem siostra...nie wychodziło więc próbowałam na drutach i też du***. 4 lata temu jak patrzyłam jak moja ciocia robi, nauczyła nawet chłopaka mojej kuzynki i on dziergał sobie na zarobek:))) więc i ja poddałam się jej naukom, jak już mi się wydawało,że wychodzi do ciocia mówiła "źle,od początku":( po paru próbach stwierdziłam że moje ręce nie są stworzone do robienia na szydełku:(
 
reklama
to szukaj innego sposobu na zabijanie wolnego czasu ;) nic na siłę. Wpisz sobie w google aniołki z masy solnej zobaczysz jaki bajer! Można np. robić piękne ozdoby choinkowe
 
ja jak nie mam nic do roboty albo nie czuje sie najlepiej to katuje filmy na kompie ;-) a pozniej jak juz bede wiedziala na stowe jaka plec to bede szyla ubranka dla malenstwa. Mam troszke takich zdolnosci po babci krawcowej, wiec nic tak mnie nie ucieszy jak wlasnorecznie wykonane ubranko :tak:
 
Robienie na szydełku wciągnęłam ostatnio i dziergam na święta aniołki, bo już nie wiedziałam co ze sobą zrobić... jestem na zwolnieniu od 6 tygodnia i tęsknie za pracą... a mam zakaz robienia wielu rzeczy bo fasolka szalała od początku i mój organizm razem z nią... Teraz mam już troszke więcej siły, więc zaczynam się porządnie nudzić...
 
Rzeczywiście, nuda jest przygnębiająca... Chyba każda z Nas po trosze tęskni za codzienna rutyną;) Ja rowniez ujazmiam szydełko, dodatkowo chyba zaszaleje i nadzwyczajnie ozdobie stół świąteczny właśnie zbieram siły na piernikowe domki ;)
 
Skoro już jest plan żeby tutaj o hobby piać i mam się tu meldować to wklejam moje nowe "dzieła"

zielroz2.jpgroz2.jpgniebziel2.jpgfiol2.jpg
 
Marzenko a na jaki metal Ty nakładasz te koraliki. Jakiś zwykły czy to jest ten nieuczulający.??? Dostaje oczopląsu jak patrze na te Twoje cudeńka:):):)
 
reklama
Do góry