reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co robimy w wolnym czasie , nasze hobby

reklama
Piękne Aga! Masz jakieś linki do stron, gdzie pokazują jak to robić?

Ja dostałam modele Krzyżaków do pomalowania, K. uważa, że skoro tak mi się nudzi to i całą bitwę pod Grunwaldem mogę wymalować. Czekam na farbki.
No i bardzo chciałabym nauczyć się na drutach i szydełku robić. Cudeńka można tworzyć.
 
amandae - do złożenia pierwszego modelu trzeba sobie kupić książkę ORIGAMI 3D dostępną w empiku, jednak nie tłumaczona na język polski więc niektórych złożeń trzeba się domyślić. drugi model jest dostępny w internecie wystarczy wpisać w przeglądarce "kusudama origami" ale malowanie to też super zajęcie :-)
 
Nie ma wątku od chwalenia się więc pozwalam sobie wkleić tutaj. Zaczęłam na szybko przed obroną bo miałam się widzieć z kumpelą dla której to zmajstrowałam a skończyłam dzisiaj. Tzw wordbook czyli album w kształcie słowa (tu imię małego brzdąca). W środku miejsce na fotki, kilka cytatów i różne takie. Może któraś skorzysta i też będzie chciała się pobawić :)
 

Załączniki

  • P1070705.jpg
    P1070705.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 87
Ok, to chwalę się tutaj.
Generalnie najpierw należy rozplanować sobie poszczególne strony tak, żeby literki nachodziły na siebie. Potem wycinamy taką bazę z tektury (można tez kupić gotowe), oklejamy papierem, wszelkie zadziory itd wyrównujemy drobniutkim papierem ściernym i możemy ozdabiać, tuszować, cieniować, co tylko dusza zapragnie :) Na fotach widać dokładniej może o co chodzi.
Zobacz załącznik 396749P1070707.jpgP1070708.jpgP1070709.jpgP1070710.jpgP1070711.jpgP1070714.jpg

Tu tego typu album ale starszy:
1.jpg


A tu coś co zmajstrowałam też ostatnio, jeszcze tylko doszyć kokardki i można wieszać u młodego:
P1070727.jpgP1070728.jpg
 
salsera powiem Ci że masz zdolności sama chętnie bym zamówiła u Ciebie taki album..
ja chciałam kiedyś mojemu na rocznicę taki zrobić z naszymi zxjęciami ale skończyło się na tym że przygotowałam tylko kartki :-p hehe i wycinki takie fajne..:-)
i wszystko leży do dziś...

ja mam wenę na wszystko ale zapału brak:zawstydzona/y:
 
reklama
Laseczki ja teraz w pierwszej kolejności mam rozgrzebany album dla Mikołaja, ale chętnie potem dla którejś machnę coś takiego - warunek że muszą być to max 4 litery bo większa ilość będzie nieczytelna.
 
Do góry