reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

reklama
Czekałam Buba na Twój post;-)
a jak wyglądają zajęcia na pływalni? tam gdzie my chodzimy grupy liczą po kilka naście osób, a właściwie zaraz ściągnę zdjęcia i umieszczę. jest 5-7 minut na indywidualne oswojenie się z wodą a potem robimy to co nam każą:-D:-D:-D:-D:-D
za 5 minut:cool2:
 
Okazało się że ja większość filmów nagrałam:baffled: tylko jedno takie zbiorowe zdjęcie-poprawię się:-) Polka oczywiście w stroju niebieskim:-):tak::tak::tak::tak:
 
U nas jest tak.Moczymy sie najpierw w mini baseniku z ciepla woda to to oswojenie ;-) a potem sa zajecia z zabawkami i o kad tam chodzimy a chodzimy ponad pol roku na kazdych zajeciach sa inne zabawki :szok: :szok: i inne cwiczonka oczywiscie sa tez takie seryjne cwiczonka ale instruktozy glowa ruszaja ;-) zawsze jest dwoch instruktorow.tu grupa ma 8-maluszkow
Tu Frank mial trzy miesiace tu w wannie cwiczymy ;-)
 
Buba poczytalam o tym miganiu no i brzmi interesujaco dla mnie i meza :)))
I chyba sprobujemy ale ciekawe czy zalapiemy sie na zajecia w sobote bo na dzien dzisiejszy tylko w ten dzien nam pasuje (a w sobote pewnie duzo osob jest :-( )Jak narazie nie mam autka, maz swoim jezdzi do pracy i jestem usiedlona :-( (no ale od jakiegos czasu szukamy dla mnie czegos malego do jezdzenia :-p )
Zastanawia mnie tylko jedno czy Maja tam wysiedzi, na zdjeciu widze ze dzieciaczki siedza grzecznie a nasza Majka nawet na chwilke nie usiadzie, wszedzie ja nosi :-p
 
Woloszki Gwarantuje Ci ze usiedzi ;-) tez myslalam ze to moze byc ciezko,bo maluchy sie wiercily bawily ale jak zaczely sie zajecia to zamarly w bez ruchu jak zaczarowane :szok: :szok: :szok: i czar trwal do konca zajec ;-)
 
reklama
Buba, rewelka te zajecia!! Zaraz dzwonie i nas zapisuje :-) Szkoda tylko ze tak malo jest tam terminow - tylko sb nam pasuje :-(
 
Do góry