reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

I jak dziewczyny dojechalyscie? Bo my nie, zaspalismy obudzilismy sie po 9 :-( , bo Majak dala nam w nocy troche popalic. Ida jej chyba dolne dwojki bo juz cos bialego widac, zobaczymy jak bedzie dzisiaj.
 
reklama
To teraz ja musze się pochwalić co moja Dominisia dziś zrobiła.Postanowiłam Dominisie dziś posadzić na nocniczek żeby zobaczyć czy będzie w ogóle na nim siedzieć.A niunia zrobiła w nocniczek siusiu.
 
Victor robi sobie wycieczki po pokoju.Poczatek ma przy komp wstaje przy fotelu od kompa,idzie do naroznika pozniej przechodzi do foteli przy lawie i obchodzi ja dookola i znow od komp zaczyna.Ale sobie trase obiol mielismy ubaw z niego niezly.
 
Hej dziewczyny!! Mam nadzieje ze mnie pamietacie jeszcze, istanialam kiedys na tym forum jako Bunia43 ale pozniej w zwiazku z przeprowadzka nie mialam neta i dopiero teraz moge tu powrocic.

Moja Amelka to bardzo zadziwiajace dziecko. Mimo tego ze ma wade serca rozwija sie nader szybko, odkad skonczyla 7 miesiecy krzyczy ciagle baba, mama, tata, papa i dada!! :) W jej rozumieniu to pewnie tylko sylaby trafnie zlozone ale my jestesmy bardzo szczesliwi gdy patrzac na mnie powie mama :-)

Od niedawna "smiga" po calym domu w chodziku i nawet gdy sie ja trzyma za rece to drepcze az sie kurzy :-D
Nie mozna z nia usiedziec w miejscu bo chce byc w kilku miejscach naraz:-)

Niestety 20 lutego jedziemy do Amelcia do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie na operacje jej serduszka, poniewaz wada ktora ona ma najpierw sie stopniowo pomniejszala a pozniej sie momentalnie pogorszylo. Miala 2 dziurki a nagle pojawil sie 3 ubytek na tetnicy na dodatek przykryty tetniakiem i od razu zapadla decyzja- konieczna jest operacja :-(


Pozdrawaiam was wszystkie bardzo serdecznie i postaram sie tu wpadac w miare posiadanego czasu :cool2:
 
reklama
Do góry