reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Kubek zaczyna chodzić..matko dopiero teraz mam ubaw bo maly przemieszcza sie z predkoscia swiatla albo na czworaka albo trzymajac sie czegos na nozkach..bno zaczyna gadac papa tata tati babuu i klika :-)
 
reklama
Gratulacje dla Kubusia:-)
mój Kubuś dopiero zaczyna raczkować, narazie bardzo nieporadnie i często mu sie jeszcze nogi rozjeżdzają, wygląda to bardzo zabawnie:-) :-D
 
Brawo dla Kubusia od Anek@ i brawo dla Kubusia od Rena2.
A moja Dominika próbuje chodzić przy domku z klocków.A jak chciałam jej zrobić zdjęcie to wyczaiła i usiadła sobie.
Kto wie czy ja jeszcze trochę i nie będę pisać że już Domisia chodzi sama.
A teraz się chwyciła mojej nogi i puściła i sama kilka sekund stała.
 
Maja nadal raczkuje i chodzi trzymajac sie czegos jedna raczka.
W chodziku sciagnelismy jej ten material do siedzenia i zobaczymy ile razy wyladuje z pupa na ziemi zanim skojarzy ze tam nie ma siedzenia:))))
No i dzis jak ja karmilam rano to wyszla taka sytuacja, ja jej daje do jedzenia lyzeczke z kaszka a ona mi macha glowka ze "nie" pomyslalm ze to przypadek i sprobowalam znow jej dac a ona ostro "nie nie nie" :)))))
No nauczyla sie warczyc heheheh warczy jak porzadny psiak nie jak szczeniaczek :-D :-D
No i zaczyna kombinowac:))) dzis jak miala daleko pilota i nie mogla dosiegnac to wziela sobie inna dluga zabawke i przyciagla nia pilota :tak: skubana jedna :))))
 
Gratulacje dla wszystkich uzdolnionych dzieciaczków:tak::-).
Woloszki - u nas od kilku dni też jest to kręcenie głową:no:. Mały robi tak, jak już jest najedzony, żebym mu nie trafiła łyżeczką do buzi;-) i wyraźnie go to bawi. A jeszcze lepsza zabawa jest jak leży i próbuję mu dać wit.D:baffled:. Kręci głową i cieszy się jak nie wiem:-D.
 
Anek Gratulacje dla Kubusia!!!No to masz teraz mala torpedke ;-) wiem cos o tym bo Franklin tak smiga na stojaka po mieszkaniu jakby mial dodatkowe turbo-doldowanie.....
Dzis bylismy na BOBOMIGACH.Jak dla mnie rewelacja.Niesamowite sa te dziewczyny ktoree to prowadza:szok: :szok: :szok: maja taka wiedze na temat rozwoju maluszka i takie podejscie do dzieci ze jestem pod duzym wrazeniem.Poza tym maja swietne sprzety do nauki no i niewyczerpana baze pomyslow.Franek po pierwszych zajeciach umie pokazac migowo spac i pilka :-) Na tych zajeciach dzieci naprawde duzo sie ucza.Sa piosenki,zabawy ruchowe,wzrokowe no a potem po zajeciach maluszki brykaja a mamy plotkuja popijajac kawusie :tak:
 
reklama
Buba - super:-), ciekawe, o czym rozmawiają te dzieciaczki na pierwszym zdjęciu;-):-D. To niedługo już się dogadasz z Frankiem:tak:.
 
Do góry