reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

Jagoda potrafi jeść i pić jednocześnie (chrupki i butelka z sokiem) sama. Ciekawe, co jeszcze zmieści jej się w buzi?
 
reklama
Maarta pod koniec grudnia zrobiłam kolejne podejście z kubeczkiem i wypiła ładnie cały soczek. Ale wciąż nie jest chętna do picia, chyba po prostu tego nie potrzebuje, daję jej pół soczku na dzień i rzadko się zdarzy że wypije wszystko. No ale wiem że umie z niego pić i to jest najważniejsze :tak:

Joaśka zdolniacha z Twojej Jagódki :tak:
 
Iza nie przejmuj sie.Dziecko w wieku 8-9 miesiecy karmione cycem potrzebuje 60-80 ml piciu na dobe.
Joaska niezla artystka z Jagody ;-)
 
A jak! Stara się, jak może, żeby mnie codziennie czymś zadziwić :)

Iza - Jagoda też mało pije. Nawet nie połowę butelki soczku. Nawet betonki nie chce popić. Też się tym trochę martwię. Ale staram się jednak coś jej dawać do popicia.
 
Joaśka obawiasz się tego talentu czy tego ze nie nadążysz za Jagódką z jej pomysłami.

Moja Dominika zamiast wczoraj iść spać to wolała mame podglądać z łóżeczka.A tak ciekawie to robiła bo stała schowana za baldachimem i sie tylko lekko wychylała za niego.
 
reklama
Do góry