reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

reklama
Właśnie położyłam się na chwilę z książką w sypialni, a mój maluch widząc to wdrapał się na łóżko sam:surprised::szok:. Tym sposobem zniknął mój ostatni azyl spokoju:baffled::eek::dry::-p. A schodzić z łóżka oczywiście też jeszcze nie potrafi, więc trzeba będzie jeszcze bardziej łobuzo pilnować:-p.
 
Gdzies czytałam, że nie pownno sie w ogóle reagowac, a tym bardziej zakazywac, w odpowiednim momencie dziecko znajdzie jakąs inną lepsza " zabawkę" i zapomni o tym..." dzwonieniu" :-)
 
Gdzies czytałam, że nie pownno sie w ogóle reagowac, a tym bardziej zakazywac, w odpowiednim momencie dziecko znajdzie jakąs inną lepsza " zabawkę" i zapomni o tym..." dzwonieniu" :-)

cos w tym jest, koleżnaka opowiadała jak ich 2-letnia córcia weszła nagle do łazienki gdzie sie tatus kapał, no i tatus od razu zakrył reka swoje klejnoty, a mała bardzo się tym zainteresowała i przez dłuższy czas nie dawala mu spokoju, jak tylko tatus pojawial sie w majtkach to ona od razu chwytała go za klejnoty i pytała "cio to?":-D :-D :-D śmiali się bo pewnie gdyby zakrył wtedy w łazience np ucho to ona pewnie zainteresowałaby się uchem:-D :-D :-D
 
cos w tym jest, koleżnaka opowiadała jak ich 2-letnia córcia weszła nagle do łazienki gdzie sie tatus kapał, no i tatus od razu zakrył reka swoje klejnoty, a mała bardzo się tym zainteresowała i przez dłuższy czas nie dawala mu spokoju, jak tylko tatus pojawial sie w majtkach to ona od razu chwytała go za klejnoty i pytała "cio to?":-D :-D :-D śmiali się bo pewnie gdyby zakrył wtedy w łazience np ucho to ona pewnie zainteresowałaby się uchem:-D :-D :-D
:-D :-D :-D

Z nowych umiejętności to Karolcia od jakiegoś czasu w końcu pije z kubka niekapka :-) wszędzie już staje i próbuje się puszczać na szczęście ma miękkie lądowanie - na pampersie :-D
 
reklama
Widzisz Iza a martwiłaś się, że Karolcia nie pije z niekapka, musiało trochę potrwać zanim się nauczyła, brawo!!!
 
Do góry