reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego dzisiaj zjemy?

szmi--- ja daje kostke i niby spoko- w sumie to nie jest nic zdrowego te kostki, ale ja jakos nie umiem dobrze doprawic...

dzis byla makrela w sosie pomidorowym- :no::no:
 
reklama
ja kostki nie daje. maly byl wysypany na twarzy przez dlugi czas, no i lekarz powiedzial,z e to mozebyc od jajak- zoltak znaczy sie lub od mleka. narazie dostawilismy jajko, ale teraz przez chorobe to trudno bylo powiedziec czy te krostki np. od temperatury nie bylo. Wiec czekam
Szminka hmmmm a moze to jednak chodzi o cos innego niz nowowsci, bo mala co i rusz wysypuje. Przeanalizuje wszystko co dajesz bo moze to jakis banal typu pomidor
 
MADZIALLENKO - ja robie tak ze jak Kuba nie chce to daje spokoj i probuje za jakis czas :tak:
NICZKO - u nas kaszke na gesto to na 90 ml wody...czyli jakies 3 miarki - wiecej Kuba nie zje :-(
Kuabli to sie chyba nie da utuczyc :sorry2: - od 4 miesiaca dawalam mu kazde mleko z kleikiem ryzzowym albo kukurydzianym i jakos nie przytyl :-p
SZMINKA - ja ostatnio pierwszy raz dodalam troche kostki :tak:
Moze te wysypki to faktycznie od czegos co dajesz ciagle...kurcze, jakos czesto ja wysypuje...i jka to potem zaobserwowac od czego :confused:
 
:tak::tak::tak:ja czesto wysypuje ale na cipci i to juz wiem od czego a na raciach to ma drugi raz:tak:pierwszy bylo po jajecznicy i juz wiecej nie dalam no i teraz..
myslicie ze nagle moze uczulic cos co predzej jadla i nie uczulalo?:confused:
 
No ja kostek nie daje jeszcze, raz dalam troche Vegety a to chyba podobne:-(A dzis malutka zjadla pomidorowa bardzo jej smakowalo, za to ostatnio jest bunt na kasze, tesciowa kupila truskawka z Nestle, ja daje zawsze bobovita i nigdy truskawkowej nie jadla. nie wiem co jej nie pasuje:-(
 
Szminka-jajecznica-to pewnie białko ją uczuliło (bardzo alergenne), a z tymi produktami to różnie może być, np. wcześniej mogłaś podać w małej ilości, a teraz więcej i ona zareagowała dopiero teraz:szok: Ostatnio pisałaś, że dodawałaś kostki rosołowe, a one są silnie alergizujące (oprócz tego wołowina, cielęcina, orzeszki, ryby morskie, kakao, czekolada, miód, owoce cytrusowe, pomidory, groch, fasola, soja, seler...:baffled:) Ja byłam w czasie karmienia na diecie eliminacyjnej i dostałam taką kartkę od lekarza i tam to wszystko jest...:dry:
 
kasia dzieki za info:tak:przypomnialam sobie ze wczoraj dalam jej polowke kiwi:tak:i teraz nie wiem kostka czy kiwi hehe:confused:no nic poczekamy i po czasie znowu dam kostke albo kiwi ale nie dwa nowe produkty na raz uff ale mamy z tymi maluchami:tak:
 
Musze powiedziec ze u nas male postepy......moge juz Kubali dac herbatniczka do lapki i sam ładnie je.....nie wpycha calego i nie dusi sie przez to, tylko odgryza normalnie po kawaleczku i czeka az przelkie wszystko :tak:

A w weekend jak bylam u rodzicow kupilam mu takie wieprzowe kielbaski-paroweczki dla dzieci - NICZKA o nich chyba wczesniej pisala.........raz zjadl jednego..smakowalo..................A nastepnego dnia dwie + duza krome chleba z maslem :shocked2: Bylam w szoku, jak na niego to bardzo duzo :-)
 
Anetko super, ze Kubus pokazal ci jak pieknie je :tak:
a ja ugotowalam malemu kaszke kukurydziana ze sliwkami, odrobina cukru i cynamonu i smakowalo
 
reklama
Do góry