reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co nas niepokoi - wstrętne choróbska, lęk separacyjny i in.

Dziewczyny,
mam pytanie. Czy gdzieś na forum spotkałyście się z problemem sklejenia warg sromowych mniejszych u dziewczynki? Bardzo się zdenerwowałam jak pediatra (inna niż ta do której chodziłam z małą od urodzenia) skierowała mnie do chirurga dziecięcego.
Czy coś wiecie na ten temat? Ogólnie już poczytałam ale zależy mi na spostrzeżeniami mam które to przeszły z córeczkami. Dzięki

ja wprawdzie jestem mamą dziewczynki,ale nie miałyśmy takiego problemu.fakt-może popytaj na mniejszych dzieciach?
 
reklama
Dziewczyny,
mam pytanie. Czy gdzieś na forum spotkałyście się z problemem sklejenia warg sromowych mniejszych u dziewczynki? Bardzo się zdenerwowałam jak pediatra (inna niż ta do której chodziłam z małą od urodzenia) skierowała mnie do chirurga dziecięcego.
Czy coś wiecie na ten temat? Ogólnie już poczytałam ale zależy mi na spostrzeżeniami mam które to przeszły z córeczkami. Dzięki

aisuga - moja kolezanka mialaa ze swoją coreczka taki problem, a co gorsza wykryto to dosc pozno. mała wciąz miała jakies infekcje i często płakała. robili badaniam moczu i wszystko było ok az w koncu kazali isc do kogos typu dzieciecy ginekolog i nie wiem co dalej, bo akurat ostatnio nie mamy kiedy sie spotkac ani zdzwonic, ale jak chcesz to jesczze dzis zagadam na gg lub wysle sms jak tylko sie czegos dowiem to napisze. acha mała płakała często, bo własnie ją bolało jak robiła siusiu.


a co do niepokojow. to kacper tragicznie ryczy w ciagu dnia niekeidy.normalnie jest tak, ze jak rano wstanie z usmiechem to cały dzien jest super, a jak rano marudzi to juz do konca tak. zupelnie jak ja:-) nie wiem co to za ryk, ale on jest na wszystko chyba. jak ryczy(bo to płacz nie jest) to ja go na rece a on i tak ryczy no to z poworotem do tam gdzie był. dodam, ze najpierw udaje, ze nie słysze, ale po chwili go biorę, bo sie boje, ze bedzie czuł, ze nia ma we mnie oparcia. kurde. badz tu madry.
 
U nas znów jakieś uczulenie na twarzy, mały ma czerwone poliki, jakieś krostki i czuć takie chropowate:-:)-:)-(. Jak ostatnio byłam u lekarki to powiedziała ze to ja cos zjadłam, a ja od 4 miesiąca jem dosłownie wszystko i nic mu nigdy nie było. Jeszcze mu dobrze poprzednie nie zeszło a znów mu się nasiliło.
 
Dziewczyny,
mam pytanie. Czy gdzieś na forum spotkałyście się z problemem sklejenia warg sromowych mniejszych u dziewczynki? Bardzo się zdenerwowałam jak pediatra (inna niż ta do której chodziłam z małą od urodzenia) skierowała mnie do chirurga dziecięcego.
Czy coś wiecie na ten temat? Ogólnie już poczytałam ale zależy mi na spostrzeżeniami mam które to przeszły z córeczkami. Dzięki

Moja psapsiułka ma ten problem ze swoja córci (mała jest wieku Wojtka) była u chirurga i czyms posmarowali i rozkleili, - podobno tez robi sie to operacyjnie. Ach i sklejenie warg moze powodowac różne zapalenia u dziewczynek - mała brała jakis antybiotyk
 
aisuga jestem mamą dziewczynki ale nie mamy takiego kłopotu i nie wiem nic na ten temat, przykro mi że nie mogę pomóc :-( trzymam kciuki za Twoją córcie żeby wszystko szybko dobrze się skończyło.


co do picia wody i herbatek oraz soczków to moja córcia woli troszkę wody do obiadku jako popitkę i w ogóle mało pije tego rodzaju płyny :-( woli mamine mleczko z cycusia ;-)
 
Dziewczyny - dzięki.
Szerlock - jeśli mogłabyś się dowiedzieć coś więcej od koleżanki to daj mi znać. Z góry dziękuję.
Jesteśmy umówione z chirurgiem dziecięcym na czwartek. Chciałabym żeby obyło się bez zabiegu (kremem) ale zobaczymy. Szlag mnie trafia jak pomyślę, że chodziłam do tamtej lekarki, ona zaglądała malutkiej i twierdziła że wszystko ok. Wrrr:wściekła/y:
 
Znam dziewczyne której córa miała ten problem.
Jak znajdę to co pisała dam Ci znac.

A my dzisiaj do ortopedy.
Bo Syniu nie siada z nózkami do przodu sam z siebie w ogole ( tylko w wóżku czy w krzesełku) a tak to siedzi z nogami z tyłu w takim siadzie-klęku.:-(

A jednak:-(, daj znac Aletko co i jak?
 
Aletko- daj znac, co u lekarza, jestem bardzo ciekawa ...

aisuga- ja też mam córeczkę, ale w ogóle pierwszy raz w życiu słyszę o takim problemie....więc niestety nie mogę pomóc.
 
reklama
dziewczyny kiedy sie idzie na ponowna kontrole bioderek i kiedy do ortopedy ostatni raz bylismy jak WOjtek miał 4 miesiace

Ach co do WZDRYGANIA małego lekarka powidziała ze na razie nic nie robimy bo Wojtek wyglada na zdrowego chłopaka jak nie przejdzie to do neurologa
 
Do góry