reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co nas niepokoi - wstrętne choróbska, lęk separacyjny i in.

Myślę, że chyba po prostu nie potrzebuje dodatkowej ilości napojów. Woda jest przecież zawarta też w mleku, zupach, owocach. Nie ma potrzeby zmuszać go do picia dodatkowych ilości płynów. Najlepiej kierować sie jego pragnieniem. Poza tym czytałam że u zdrowego dziecka rzadko dochodzi do odwodnienia.
 
reklama
Może masz rację... Martwi mnie to troszkę bo ciągle tylko te gęste rzeczy je, do tego suchych chrupek trochę itd. No ale pewnei skoro nie chce to tego nie potrzebuje :confused: W nocy w ogóle nie pije. Najwyzej będe dawac trochę wiecej wody np do deserku, żeby choć trochę wiecej tej wody miał. Dochodzi do tego też wielka jego aktywnosć, ciagle się rusza itd. Dziwi mnie bardzo że nie czuje pragnienia :baffled: Ale dobrze wiedziec że chociaż nie on sam taki niepitek jest, dzięki ewula ;-):tak:
 
a ja zaobserwowałam zze od ok 4 dni Wojtek sie wzdryga - całe ciałko przechodzi dreszcz :( - dzieje sie to w różnych okolicznosciach najpierw myslałam ze to od zimna ale on nawet jak jest ciepło sie wzdryga, jak pije , bawi sie.
Czy Wasze maluszki tez maja coś takiego. I czy moze wiecie czy jest to powazne

Masz na myśli takie wdrygnięcie jakby zimny dreszcz przebiegał po plecach??
Mój Igor też tak robi....zauważyłam, że często występuje to w momencie kiedy akurat robi/ zrobił siku
A co do tego co piszesz, że robi tak nawet wtedy kiedy w pomieszczeniu jest ciepło....CZY NAM NIE ZDAŻA SIĘ ŻEBY PRZECHODZIŁ NAM PO PLECACH ZIMNY DRESZCZ< MIMO ŻER INNYM W TYM SAMYM POMIESZCZENIU JEST CIEPŁO?
 
Mrti: jeżeli mały dostaje cyca, to myśle że nie ma sie co przejmować. Tak jak napisałaś możesz dawać więcej wody do jedzenia.
A jak z kupami , nie są twarde????
Mój Igor jak był na cycku, tez mało pił (pił tylko jadąc w samochodzie albo w wózku na spacerze...w innych przypadkach nie chciał)
Teraz Igor pije BARDZO dużo (czasem z pół litra samej herbatki)!!!!
 
baba jaga- mój Piotrek nie jest na cycu :sorry2: Kupki są ok, czasem jak go zatwardzi to dostaje śliwek i po kłopocie :tak:
Mąz jak był na spacerze wstąpił do lekarza po receptę na mleczko i akurat nie było nikogo wiec podpytał sie o to pojenie itd... Lekarz kazał sie nie przejmować jeżeli normalnie siusia ;-) Że widocznie nie potrzebuje dodatkowego pojenia itd Chociażby kolację dostaje zrobiona z 210 ml wody a inne posiłki tez zawierają wode itd... Ewentualnie mozna dawać dwie a nie jedną porcje owoców na dzień, no i zwilzać usta tymi 2-3 łyżeczkami co jakis czas ;-)Takze troszkę się uspokoiłam :sorry2: Bo jak czytam ile wasze dzieciaki piją to mój zdecydowanie jest strasznym niepitkiem ;-)
 
Dziewczyny,
mam pytanie. Czy gdzieś na forum spotkałyście się z problemem sklejenia warg sromowych mniejszych u dziewczynki? Bardzo się zdenerwowałam jak pediatra (inna niż ta do której chodziłam z małą od urodzenia) skierowała mnie do chirurga dziecięcego.
Czy coś wiecie na ten temat? Ogólnie już poczytałam ale zależy mi na spostrzeżeniami mam które to przeszły z córeczkami. Dzięki
 
pierwsze słyszę o takim problemie, u nas na mamach majowych na pewno żadna dziewczynka nie miałą takiego kłopotu :no: No ale na maju mało dziewczynek, wiec może spróbuj na niemowlakach zapytać....
 
reklama
Do góry