reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co nas niepokoi - wstrętne choróbska, lęk separacyjny i in.

reklama
U nas choroba zażegnana:tak:, dziś już nie było gorączki, na ciele nie zauważyłam wysypki więc to nie była trzydniówka

Misiek maewa wysypki przez zęby., w paźdzerniku po wysypce na brzuchu odrazu pojawił sie 2-gi ząbek, a teraz mija juz drugi tydzien i ząbkow ni widu ni słychu. oprocz opuchlizny i chorego gardła :-(
 
Wczoraj jednak pojawiła się wysypka na ciele i pojechaliśmy do lekarza zeby to obejrzała. Lekarka potwierdziła ze to była trzydniówka
 
Czy wszystkie dzieciaczki siedzą już same? Bo mój szkrabek jeszcze nie:-:)-:)-(, pewno mu troszke ciążko utrzymac równowage przez swoją wage - 11 kg
 
moj siedzi ale ma prawie o połowe mniejszą wagę;-)
Myśle że nie masz się co przejmować, każde dziecko inaczej( w innej kolejności) się rozwija...są dzieci które raczkują albo zaczynają chodzić nie umiejąc jeszcze saomodzielnie siedzieć
 
aniachosz - moj Jasio ma juz pewnie z 10kg i tez mu jest trudno siedziec - owszem - posiedzi kilka sekund ale sie potem przewraca...
 
a naszego Wojtka lekarka nie pozwoliła sadzac samego - jedynie opartego na nas :( podobno ma za wiotkie miesnie :( (wazy ko 7kg)( tego nie rozumiem na rehabilitacje zapisali nas z napieciem miesniowym a teraz mówia ze jest za wiotki i bądz tu mądry).
Ale Wojtek i tak woli teraz pełzac wiec poczekamy az sam bedzie chciał siadac
 
reklama
Czy wszystkie dzieciaczki siedzą już same? Bo mój szkrabek jeszcze nie:-:)-:)-(, pewno mu troszke ciążko utrzymac równowage przez swoją wage - 11 kg

Michał raczkuje, wstaje, chodzi trzymając sie mebli :-) a siadanie to czynnośc przymusowa przy uadkach na pupe. Sam nie siada i nawet zaprzestal prób. Teraz tylko w wozku rozpycha sie łokciami chcąc sie podnieść, jak na dniach przesiadziemy sie do spacerowki to juz wogole zadnych prob siadania nie bedzie uskutecznial.:-(
Sąsiadka uraczyla mnie dziwna teoria, ze chłopcy maja inaczej zbudowana miednice i nie musza siedziec :confused: za to dziewczynkom jest łatwiej z analogicznych powodów :nerd:
w poradni rehabilitacyjnej dr. uczyla mnie cwiczen ale totalnie juz nie pamietam jak mu pomagac :baffled:
 
Do góry