reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co nas niepokoi - wstrętne choróbska, lęk separacyjny i in.

reklama
Piotrek też od smoka uzależniony... Od jakiegos czasu juz zastanawiam się jak to ukrucić ale smok jest po prostu z nim zawsze i wszędzie. I po prostu marudzi dopóki go nie dostanie :-(Nie wiem jak sie to skończy...
Żania dobrze że juz lepiej :tak:
 
Aletko tylko ja nie wiem jak to po angielsku jest, ale widać poprawę jak będę w Polsce to kupie na wszelki wypadek, niech leży jeść nie woła:)

pyzuncia nie mam tu termentiolu:(
 
jak Rafałowi zaczyna czerwienieć dupcia to tez używam wtedy tormentiolu. A dziś lekarka nam przepisała jakąś maśc robioną na odparzenia z kwasem bornym chyba. Bo ostatnio coś mu się jajka czerwienią z jednej strony.
 
Co do smoka to Olek do zasniecia musi miec smoka, w dzien rzadko go uzywa, mamy smoczka takiego balonika bo tych plaskich nie chce i zauwazylam ze ma podniebienie troche okragle od tego mam nadzieje ze nie bedzie mial przez to pozniej problemow
 
reklama
W nocy miał 39 stopni, bylismy dzis w przychodzni i lekarka powiedziała że to od zebow że nic innego nie widzi. Była niemiła, bo zabieram jej czas w sobote, jeszcze dobrze nie usiadłam a już musiałam wyjść. Moze to faktyczcznie zębska
 
Do góry