reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Co na co"

reklama
Ona ja lubie kosmetyki perfecty ale te dzieciece sa dosc nowe i mało kto je uzywał ale mysle ze warto sprobowac;) sobie wczoraj kupiłam balsam na biust perfecty ,zobaczymy jak sie sprawdzi;)
 
Ona ja lubie kosmetyki perfecty ale te dzieciece sa dosc nowe i mało kto je uzywał ale mysle ze warto sprobowac;) sobie wczoraj kupiłam balsam na biust perfecty ,zobaczymy jak sie sprawdzi;)

aaa to dlatego tak mało o nich pisze, ale jednak opinie są super, podobno nie uczula i cudnie pachną, i są nie drogie ;) więc nie znalazłam wad.. ale może ktoś sie znajdzie kto to potwierdzi :))) Mam nadzieje ze Twój balsam się spisze pozytywnie ;))))
 
aaa to dlatego tak mało o nich pisze, ale jednak opinie są super, podobno nie uczula i cudnie pachną, i są nie drogie ;) więc nie znalazłam wad.. ale może ktoś sie znajdzie kto to potwierdzi :))) Mam nadzieje ze Twój balsam się spisze pozytywnie ;))))
tez mam taka nadzieje bo biust mi urosł co najmniej o trzy rozm, wiec moze wiele z niego nie zostac po karmieniu;)
 
widzicie dziewczyny...nie przeczytałyście mnie dokładnie:-D z tym kąpaniem 2-3x w tyg to jest tak że gdy się nie kąpie to dzieciaczka bierzemy na przewijak i go namoczonymi wacikami/flanelką myjemy...dokładnie w każdej fałdce i w każdym miejscu... po prostu w kilku książkach się doczytałam że takie umycie noworodka (nie mówię już o 5-6 tygodniowym niemowlaku gdzie wprowadza się rytuały...) jest dla niego mniej stresujące a pozycja którą musi przybrać byśmy go wykąpali w wannie co najmniej niekomfortowa.
 
Co do kosmetyków, ja już słyszałam od kolejnej mamy, że najlepsze jest nasze rodzime Bambino - najmniej uczula i polecane jest nawet dla bardzo alergicznych dzieci.. No i niedrogie. Więc rozważam.
 
Tez słyszałam duzo dobrego o bambino.
Oilatum wiem ze dobre ale jak juz pisałam podobno lepiej nie uzywac jak dziecko nie ma problemow skornych.
Co do kapieli to Futrzak ma racje tez słyszałam o takim obmywaniu na poczatek.
Ja pamietam ze jak byłam mała to kapiele czesciej niz raz w tyg były zabronione;) codziennie obmywało sie w misce a co tydzien kapiel ale to ze wzgledow ekonomicznych;)
 
Olcia...problem w tym ,że mój M. może np. używać tylko Nivea i nie wiem czy dziecko nie odziedziczy tego po nim, a Oilatum wiem ,że jest dosyć bezpieczne...sama już nie wiem ;-)
 
reklama
Ona- już tutaj niedawno skrobałam, ze kosmetyki perfecta dla dzieci sa super. Uzywam ich cały czas dla córeczki i nadal zamierzam używać. Przeze mnie sprawdzone i szczerze mogę je polecić.

Balsam na biust tez jest super:-D
 
Do góry