reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co moje dziecko dziś wymysliło??:)

reklama
Zakładałam Idzie spodnie, stała tyłem do mnie. Potem poszłam wyrzucić pieluchę, wracam, a Ida jakoś tak dziwnie idzie... Nie zauważyłam, że przy zakładaniu włożyła sobie w spodnie duże okrągłe pudełko kremu ::) ::) ::) ;D

Kurczę, zazdrościmy tylu fajnych umiejętności ;) ::) 8)
 
Zapomniałabym:
Krystian dzisiaj zrobił 6 kroczków, ale śmiesznie bo potem trzymał m. za palca i szedł dalej i mówił: "ide", się uśmialiśmy ;D ;D ;D.
 
NOWE UMIEJĘTNOŚCI JOLUSZKI ;d

tulimy tulimy tulimy

tuilimy1pict00139nc.jpg


tulimy2pict00127tn.jpg


tulimy2pict00170da.jpg


brawo :)

brawopict00230uh.jpg


no no no - nie wolno!!

nononopict00207vn.jpg


caluski ::)

caluskipict00243zf.jpg


nie ma!!

niemapict00190ry.jpg


BUZIACZKI I POZDRAWIAMY :)



 
Hej :)
po pierwsze: jak mówię "nie, nie, nie" to Adaś kreci głową na boki ;)
po drugie: jak śpiewam, lub jak leci muzyka w radiu, to Adaś tańczy (tzn symuluje jakiś taniec po swojemu)
po trzecie: jak mówię "siku", to Adaś łapie się za pieluchę i zagląda sobie miedzy nogi, a jeśli jest w wannie - robi siku ::)(pierwszy etap przyuczenia do nocnika już za nami)
po czwarte i najważniejsze DOŁĄCZYLIŚMY DO GRONA CHODZIARZY!!! Dziś był pierwszy spacerek bez wózka i baaardzo się podobało chodzenie na własnych nóżkach (jeszcze za raczki wprawdzie, ale myślę, że to kwestia czasu) - zdjęcia w albumie

Pozdrawiamy
 
Witam

Basiu80 Jolunia niesamowita dziewczynka śliczna i w ogóle .... szkoda że już ma narzeczonego ;)
Acha Kamiś też robi tulimy
kamonkazz (strasznie trudny masz nick ;D ) Gratulacje dla Adasia!!!!!!!!!!!!
 
Mój synek wczoraj szedł na całość! łaził sam od narożnika do ławy, od ławy do telewizora i spowrotem. Narobił kroczków jak szalony!!! Super - mały pijaczek ;D. Potem jeszcze spacerował po dworku (za rączkę)
Ostatnio codzienne urzęduje w piaskownicy, na spacerze trudno go utrzymać w wózku (a trochę siły to on ma!!!!). No i później znosi do domu kuuuupę piachu, jak nie w mankietach nogawek spodni czy w butach, to w zawiniętych rękawach kurtki.




 
reklama
a moje dziecko dzis zgłupiało na punkcie traktorów :) mieszkamy na wsi zrobiło się ciepło wiec wszyscy ruszyli, dziadek też wiec Qba cały dzień siedział zachwycony odglosem traktorów a co zobaczył dziadka to juz chciał jechać, przejachał sie wiec kawałek i był niezmiernie szczęśliwy do momentu zejścia z traktora :)
 
Do góry