reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co moje dziecko dziś wymysliło??:)

A moja jak jej zakładam buciki płacze jak mops!!!!!!! Zdejmuje je i nawet stanąć w nich nie chce :(

Za to umie robić TAK. Kiwa główką do przodu i mówi "nie".
A i zaczęła sama stawać bez podparcia ;D ;D ;D ;D !!!!!!!!!!!!!
Może juz niedługo pierwsze kroczki..........
 
reklama
Wczoraj moja córeczka siedzi cicho w pokoju. Tatus zaniepokojony tym faktem, słysząc tylko "ych, ych" wchodzi do pokoju i widzi jak nasza córeczka siedzi na dywanie, ma na kolankach pudełko z chusteczkami i ........ wyciaga po jednej. Zdążyła juz pół pudełka opróżnić z chusteczek ::) ::) ::)
 
O tak wyciąganie chusteczek świetna zabawa, K. to jeszcze połowę by zjadł ;).
 
Dzisiaj rano Wiki przewrocila sie na brzuszek, złapała się szczebelków i szarpała za nie. Ale bylo śmiechu :laugh: :laugh:!!! :) :) złapała się barierki od łóżeczka i były pierwsze próby wstania!!! :)
 
Mój bączek przeszedł dzisiaj (po raz pierwszy) cały pokój popychając swój chodzik przed sobą. K. J@gody już daaaawno tak smiagał a mój Kubulo dopiero zaczyna ;D. Ale jestem z niego dumna :laugh:
 
Musze się poskarżyć na moją niunię, ona bije dzieci!!!!!!! Juz taki z niej łobuz. Wczoraj bylismy u znajomych, którzy maja 2 m-ce młodszą niuńkę i ja uderzyła w buźkę tak, ze sie popłakała!! I to nie raz. Swojego narzeczonego też tak ostatnio potraktowała..... Niedługo wykruszą nam się wszyscy znajomi z dzieciaczkami :( :-[
 
Adaś już wie, że słuchawkę telefonu przykłada sie do uszka i nieważne, czy to tel stacjonarny z kabelkiem, czy komórka bez kabelka ;D i potrafi sobie włączyć muzyczkę w telefonie stacjonarym, wie, który to przycisk i wciska go namiętnie, bezbłędnie ::)
 
reklama
Do góry