reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co moje dziecko dziś wymysliło??:)

Gratulacje dla Krystianka!!!!!!!! jak juz duzo umie, no prosze!!! :-* :-* :-*

A mnie sie jeszcze przypomnialo, że Nicolka jak sie zdenerwuje (że jej nie pozwalamy czegos zrobic) to podchodzi do nas (tj do mnie lub do taty) i ..... gryzie w rękę ::) lub w nogę :p
 
reklama
Krystianek dziękuje ;). On się tak strasznie przez ten szpital zmienił ???
Tak jakby zupełnie innym torem jego rozwój poszedł. Wcześniej ciągle tylko stawał, chciał chodzić, oprowadzać, a od szpitala nie, za to interesują go obrazki w książeczkach, bardzo dużo kojarzy, polubił zabawk w których coś trzeba zrobić żeby zadziałało i z każdym dniem jakby coraz bardziej świadomie zaczyna głoski składać. Ale ta przemiana to taka nie do końca ;), bo nadal mały perszing z niego, wszędzie wejdzie ::) i broi ile się da ::).
A dziewczyny czy wy znacie jakiś sposób na to gryzienie ??? Bo my staramy się go na litość brać, ale czasami się uda a czasami się śmieje i dalej gryzie :(.
 
K. się niesamowicie szybko rozwija! Prównując ich, to mój Kubek głupiutki jeszcze! Jestem pod wrażeniem jego rozwoju :laugh:
 
NO, jak czytam co te Wasze dzieci wyprawiają, to faktycznie moja Iga odstaje totalnie... Dorin, z tym gryzieniem to się uśmiałam! :laugh: Zdolniacha!
 
Moje dziecko dzisiaj pierwszy raz w życiu samo stanęło na nóżki (przy fotelu) ;D ;D ;D. Wiem, że jdna jaskółka wiosny nie czyni, ale mimo wszystko jestem z niego dumna :laugh:
 
Elwis - gratulacje dla Kubusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-*

Nicolka dzisiaj nauczyła sie otwierać drzwi od pralki i wkłada tam... klocki. Czyżby sugerowała mi, że trzeba je umyć ??? A na spacerku zdejmowała sobie rękawiczki, w końcu jej odpuściłam i nie zakładałam juz.
 
Dziękujemy! zrobił to jeszcze raz!

poprawka! zrobił to jeszcze kilka albo kilkanaście razy! moja mam kupiła mu takie dosyć sztywne kapcie i w nich dobrze mu się staje. W drugich, takich miękkich skarpetkach podszytych skórką nie jest mu tak dobrze do wstawania. Jednak co sztywna stópka, to sztywna.
ale jestem happy!!!!!!
 
Nasz Olek już staje tzn pewnego dnia atanął w łóżeczku najpierw na kolanka a potem na nóżki i tak zostało, każde włożenie go do łóżeczka kończy się jego wstaniem i nie da sie posadzić. No i zaczęło sie prowadzanie i trzeba go prowadzać po mieszkaniu, bo robi awanture, juz na pamięć zna trasę i nawet jak chcę ją zmienić to się i tak rwie w znajomą stronę.
Niestety też gryzie, szczególnie jak już jest zmęczony i chce spać to sie przytula i dziab w ramię, po doświadczeniach w rodzinie, po którymś razie dostał klapa (lekkiego) ale sie przestraszył i w płacz, potem było tłumaczenie, że nie wolno. Od tamtej pory dostał może jeszcze ze dwa razy klapa a na słowa "nie wolno" robi minę i w płacz. Moja siostra ignorowała gryzienie syna i gryzł skubany przez dwa lata i to gdzie i kogo popadła. Mam nadzieję, że nasz Olek oduczy isę tego szybko i nie będę go już klapsować.

Nasz Olek uwielbia wszelkie kabelki, no i moje kapcie, a i buty też lubi smakować.

Fajny wątek.
 
reklama
Do góry