reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co moje dziecko dziś wymysliło??:)

wkońcu doczekałam sie ma ma ma !!!!

bije też brawo i jak słyszy muzyke to od razu kręci tyłeczkiem 8) super to wygląda
 
reklama
A u nas kosi kosi nie bardzo.. za to łapkę na "czesc " zawsze podaje..
 
Nicolka zaczeła dbac o figurę ;) ;D, bo od kilku dni robi po kilka przysiadów - a może pokazuje mamusi, że tez powinna zacząć ćwiczyć ;). No i uwielbia przewroty do przodu ( z małą pomocą mamusi) - staje na tapczanie, przysiad, raczki na tapczan, głowkę chowa do wewnątrz i odpycha sie nóżkami, a ja wtedy troche ją unosze, żeby nie stawala na głowce i przewrót :laugh:. Albo przewrót przez skrzynię (czytaj: przez nogi tatusia ;D) - wtedy to sie dosłownie rzuca na żywca, nie patrzy gdzie spada i nie boi sie w ogóle - dzisiaj to prawie wyladowala na podłodze, ledwie ja zdązylismy chwycic za nogę, a głową juz prawie dotykała dywanu.
 
a u nas Marco rozdaje buziaczki, przedewszystkim swoim ulubionym zabawka i wie gdzie np myszka ma nosek. Poza tym w koncu jest mama tata baba dziadzia, robi kosi kosi.
 
Dzisiaj M chcial spać i przyszedł mnie ciągnąć za nogę,ale siedziałam na bb i chciałam coś jeszcze doczytać :-[ to sobie wziął smoka i poszedł do sypialni i czekał kolo łóżeczka aż go połóżę ::)
 
Oj K. mi robi awantury ostatnio o bb, jak się bawi w pokoju i nie śpi właśnie a ja chcę dojść do kompa to od razu jest wrzask, ale jak go wezmę na ręce to ze mną ogląda i jest ok ;D. Ale musiałam ograniczyć włączanie kompa w dzień, bo i tak z nim na rękach niewiele popracuję, a żeby ciągle siedział w necie to jest jeszcze trochę za mały ;). Tyle że dane się same nie opracują ::).
K. całuje swoje odbicie w lustrze :laugh:, od kilku dni jest bababa, dzisiaj jak m. przyszedł z pracy to tak się na mnie nażalił, niedobra mama chciała zupke dać i kaszkę i chrupki.
A chrupki to dzisiaj nam wciskał, sami sobie jedzcie 8).
A i gryzie nas okrutnie, taka forma całowania ::) tylko bardziej bolesna :p.
Do tego nauczył się obsługiwać kilka dni temu taką zabawkę co wydaje odgłosy jak się naciśnie guziczki i przekręci takie plastikowe karteczki, i dzisiaj pół dnia rżenia konia słuchałam (jego ulubiony odgłos ::))
 
Nicolka robi alarm jak tylko zobaczy ze komputer jest wyłączony - jak włączymy to jest ok :)
 
reklama
Do góry