reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

Dzięki,anineczko już zakładkę zapisałam:-)Na początek będzie cyc ale jak długo to nigdy nie wiadomo.A jakieś zniżki się przydadzą:tak:Pod warunkiem,że zechce Aptamil:baffled:Radek Bebilonu nie wziął do ust,tylko Bebiko i Bebiko:tak:
Jakby ktoś jeszcze cosik takiego znał to bardzo proszę o cynka:tak:Pieluchy cy cuś...


z tego co ja kojarzę to aptamil jest odpowiednikiem bebiko.. więc czemu Aptamil nie??

aaaw właśnie wybaczcie , w szpitalu też dostałam z plecaczkiem:tak:
ale tak to jeszcze właśńie 4 dodatkowe boxy:tak:
jeden jak byłam w ciąży , jeden na pół roczku i kolejny na roczek , i każdy z inną zawartością dopowiednią do wieku maluszka:tak:
nawet gdzieś miałam na każdym chyba pudełku napisane że to jest pierwszy boks do urodzenia (no później ten plecaczek w szpitalu) na kolejnym boxxie pisało ze to na pół roczku
a na ostatnim już nic ;-)
 
reklama
aptamil to bebilon
caw&gate to bebiko

nawet maja te same reklamy i opakowania

ooo ja nie wiedziąłam

gdzięś słysząłam właśnie że aptamil to chyba bebiko , ale jednak nie doczytałam i może faktycznie bebilon...

ja dawałam tu aptamil a w pl myślałam ze to bebiko i kupowałam małej bebiko:-p
na szczęście jadła ze smakiem:-D
 
Dziewczynki,powiedzcie mi czy butelki z Tommee Tippee pasują do sterylizatora z Aventu?A do podgrzewacza z Aventu?:sorry:
Kiedyś na forum ktoś pisał,że butelki z Aventu trzeba kilka razy sprawdzac bo lubią przeciekac więc się zaopatrzyłam w takie z Tommee Tippeea i teraz mam dylemat:sorry:
 
O,no widzisz:-)Bo właśnie widziałam,że Lewcia chce sprzedac to i to i wzięłabym ale pewna nie byłam czy wejdą te butelczyny:sorry:Ale myślisz,że do każdego tego typu sprzętu czy są różne?:sorry:Wiem,że durne pytanie,ale widziałam różne podgrzewacze i sterylizatory i chcę mie pewnośc,albo...jakbyś mogła kuknąc na :https://www.babyboom.pl/forum/mamy-...mienie-szukam-15002/index313.html#post6645512
i ocenic fachowym okiem czy by weszły?I jeszcze jakie duże bo są zdaje sie 150ml i 260 ml:sorry:
Ja sobie kupiłam 260ml:tak:
 
reklama
Ja mam troszkę starszej generacji :sorry:i szlag bo ogrzewacz w PL zostawiłam a też bym mogła opchnąć taki komplecik ;-):sorry: ale jeżeli chodzi o sterylizator to wydaje mi się że wielkością są takie same a ja ostatnio nawet TT 330ml w nim wyparzałam:tak::tak: co do ogrzewacza chyba też się powinno zmieścić TT butelki nie wchodzą do końca przez to rozszerzenie u góry ale i tak cała woda w środku się grzeje :tak:
 
Do góry