reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

reklama
Pewnie był przerażony po Radka urodzinach:-D:-D:-D

Nie miał powodu:-), polubił Was, mówi, że mam fajne koleżanki i jak mam ochotę to mogę się z Wami spotykać kiedy chcę, aby obiad był:rofl2::-p i mogę jechać. Poza tym Ania zachwycona prezentem od Was:-D:-D:-D i non stop się wóziem bawi, nawet jeszcze się do niego mieści, ale ledwo. Jesteście dużo fajniejsze niż dziewczyny z Rush, tutaj to nie ma się z kim zadawać:eek::baffled::confused2:. On cichy i spokojny jest i może dlatego myślisz, ze był przerażony. Nic podobnego
 
Następne pytania:sorry::
-Czy noworodkom w szpitalu podają tu witaminę K?

-Czytałam też kalendarz szczepień i nie znalazłam szczepionki przeciw ospie wietrznej:sorry:Nie szczepią?
-Koleżanka mi powiedziała,że dodatkowe szczepienia (czylli te spoza kalendarza) są tu darmowe,realy?:sorry:
 
Tichonku bierz toż to deal Twojego życia majtasy gratis:-D:-D:-D:-D:-D wybacz ewelcia ale aż monitor oplułam :-D:-D:-D:-D
i ja sie usmialam:-D:-D:-D
wczesniej jakos nie zwrocilam uwagio ze to moze smiesznie wygladac/brzmiec
A jak!Biorę!:-D
I te majtasy,jeszcze:tak::-DTylko,że ja mam doś spore piekiełko teraz,mogę w 40-stkę się nie umieścic:baffled::-DAle nic to,jak nie będa pasowac to se wtedy większe zakupię:zawstydzona/y::-D
Wreszcie bedzie okazja się spotkac:-)Z okazji majtek:-D:-D
Jest napisane ze to rozmiar 40 ale na moje oko sa wieksze...tzn moze 42 a nawet 44...jak mialam druga paczke taka sama i byly na mnie za duuuze...a za pewnia Cie ze kuper mialam duuuuzy:rofl2:
 
Następne pytania:sorry::
-Czy noworodkom w szpitalu podają tu witaminę K?

-Czytałam też kalendarz szczepień i nie znalazłam szczepionki przeciw ospie wietrznej:sorry:Nie szczepią?
-Koleżanka mi powiedziała,że dodatkowe szczepienia (czylli te spoza kalendarza) są tu darmowe,realy?:sorry:
Zastrzyk z witaminy K dostanie Mateuszek po urodzeniu w szpitalu, na ospę nie szczepią, nie są darmowe, ja nic o tym nie wiem bynajmniej:no::confused2:, rota 90 jurków jedna dawka a chyba dwie są
 
Dzięki bardzo:tak:
Ja tak pytam bo właśnie się spierałam z koleżanką,że niemożliwe żeby szczepienia nieobowiązkowe były darmowe,ale ona swoje:sorry:
O tę ospę też spytałam bo ona twierdzi,że są dzieci szczepione:eek:
Radek w Polsce też nie miał przeciwko ospie:no:Jakby ją tam nie zwac:sorry:
Nie,anineczko na przykład o rotawirusy mi chodziło:tak:
 
reklama
no właśnie doczytałam,że przeglądałaś kalendarz szczepień.:zawstydzona/y:
Noo nie ma dodatkowy za darmo :no:
choc np. w Galway nie szczepili na gruźlicę jakieś 3 lata temu (teraz to się ponoc zmieniło) i po przeprowadzce do Co.Dublin chłopcy byli na to szczepieni :tak:
 
Do góry