reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

reklama
w szpitalu to Getting Pregnant | Pregnancy | Baby | Toddler | Forums | Eumom daje wraz z plecakiem i w nim różne gratisy,albo kupon do odbioru w aptece :tak:
A to wiem,właśnie od nich dostałam już tę paczuszkę z SuperValue:tak:Dawno się u nich zarejestrowałam:tak:Zaraz po pierwszej wizycie w szpitalu:tak:I tam właśnie pisze,że w szpitalu,po porodzie jakiś ich przedstawiciel może mi dać jeszcze gratisy a jakbym się nie załapała to napisać do nich,żem urodziła i pocztą przyślą ten plecaczek:tak:
A powiedzcie mi jeszcze...Była taka strona,z Pampersa zdaje się czy z mleka jakiegoś,że można było się zarejestrować i dostać od nich jakieś kupony rabatowe czy próbki.Dobrze nie pamiętam:sorry2:Pomożecie?:sorry2:
 
Dzięki,anineczko już zakładkę zapisałam:-)Na początek będzie cyc ale jak długo to nigdy nie wiadomo.A jakieś zniżki się przydadzą:tak:Pod warunkiem,że zechce Aptamil:baffled:Radek Bebilonu nie wziął do ust,tylko Bebiko i Bebiko:tak:
Jakby ktoś jeszcze cosik takiego znał to bardzo proszę o cynka:tak:Pieluchy cy cuś...
 
a a w szpitalu plecaka nie dostalam bo urodzilam przed polnoca w piatek a do domu szlam w poniedzialek w bank holiday:-(
no i jak dotychczas nie zalapalam sie na jakakolwiek lewatywe:-) a golili mnie tylko raz przy pierwszym porodzie 16 lat temu:-D
 
Tichonku ja sie tez bardzo stresowalam ze zrobie cos czego sie bede wstydzic, i przed M i przed pielegniarkami, M sie nawet spytal czy robia lewatywe, a polozna powiedziala ze nie potrzeba, jesli cos wyleci to pod tylkiem masz ceratké i ponoc dyskretnie pielegniarka zwinie i wywali. Jednak i tak sie stresowalam bo ja wogole podczas ciazy mialam problemy z Wc nooo i musialam czopków glicerynowych uzywac.
Majtochy jednorazowe i te wkladki kupilam w Mothercare ie wkladki do biustu tez tam sa.
W szpitalu plecaczek owszem dostalam, w sumie to pudelko na chusteczki tam bylo, chusteczki, jakies pileuszki albo jedna dokladnie nie pamietam i pelno ulotek. Wczesniej nic nie dostawalam byc moze dlatego ze na zadnych stronkach sie przed porodem nie logowalam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry