reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

reklama
A jesli chodzi o jedzenie to cos dziwnego stalo sie z moim zoladkiem. Codzinnie rano dzien zaczynalam od platkow z mlekiem. Od 3 tygodni po wypiciu mleka, tworzy sie bardzo duzo gazow w moim brzuchu - do tego stopnia ze az mnei boli. Po jakims czasie zorietowalam sie ze to przez mleko i odstawilam je. teraz mam spokoj ale bardzo lubie mleko... :( Czy to zaczy ze mam nietolerancje laktozy? Tak nagle?


AngelFire a probowalas mleko bez laktozy? avanmore takie robi w SV kosztuje 1.99. Ja odkad je pije nie mam problemow z zoladkiem.

poza tym ten caly spic zabrac do szpitala itd, to dla Polskich warunkow czy Irlandzkich?
dostaje przerazenia jak patrze co wypadalo by miec.
czy naprawde WSZYSTKO z listy potrzebne? jak wy to finansowo przezyliscie?
 
Ostatnia edycja:
a ja sie właśnie dowiedziałam że jak mam bóle to muszę zadzwonić zanim pojadę do szpitala (głupie to) i określić rodzaj bólu a ona mi stwierdzi czy mam przyjechac czy nie:sorry:
dobrze że przy odejściu wód tak nie jest.... haha... bo co niby miałabym dzwonić że wody mi odeszły i czy mam przyjechać czy nie...:eek::sorry:
 
Ostatnia edycja:
Kamcia.. wybacz ale sie usmialam. Ja jak mialam okropny bol zeba (pekl mi wzdloz) to doctor on call oddzwonil do mnie po godzinie (ja w agonii) ze on nic nie moze dla mnie zrobic. Zalamalam sie. Potem z mezem szukalismy dentysty ktory przyjmie emergency pol dnia. nie bylo to latwe, bo np wiekszosc chciala mnie umowic na jutro albo nawet po jutrze mimo ze mialam ostry bol!. Zab pekl wzdloz i w szerz ale nie chce wypasc bo trzyma sie na korzeniach.. czekam do 3go miesiaca na wyrwanie bo nie da sie uratowac. narazie co tydzien jezdze na zmiane opatrunku w zebie. Porażken.
 
dziewczyny a ja mam takie pytanie... bo wiem że będę miala "duże dziecko"
i myślę że może mi się nie udać urodzić naturalnie... a D ma zamiar być przy pordzie i przecinać pępowinę...
czy więc w takim wypadku jakbym miaa cesarkę to też może zostać prz porodzie??
 
To chyba zależy czy dostaniesz epidural czy narkozę.
Czasem się zdarza,że muszą uśpic do cc,ale już chyba rzadko.
Jeśli będzie epidural to mąż chyba będzie mógł siedziec koło Twojej głowy :tak:
 
Kamcia ja mialam cc i maz siedzial kolo mojej glowy.......wpuscili go jak juz wszystko bylo gotowe do cc.
A potem jak malego mi wyjeli to zostawili taki spory kawal pepowiny i jak malego na stole polozyli to m odcial wtedy:-)
Musicie na poczatku o tym powiedziec:-)
 
reklama
Do góry