reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

hej dziewczyny:-)6 grudnia mam termin bede rodziła w Galway i dreczy mnie pytanie ile lezy sie wszpitalu po naturalnym porodzie gdy wszystko jest dobrze?pozdrawiam wszystkie mamusie :-)
 
reklama
z tego co się orientuję to jak wszystko jest ok to wypuszczają już po 24 godzinach.ja leżałam dłużej ale to dlatego że moja mała miała podawany antybiotyk
 
ja myślę że dużo też zależy od tego czy jest dużo porodów.ostatnio w Limerick jest tyle pacjentek że chcą jak najszybciej wypuszczać do domu bo nie ma miejsc na salach.tak samo do porodu przyjmują na ostatnią chwilę bo brakuje sal przedporodowych żeby przyjąć wcześniej na oddział:sorry:
 
Wiolcik- jak ja rodzilam w Galway to chcieli mnie juz wypuscic na drugi dzien ale ja sama chcialam zostac dluzej. Podczas mojej obecnsci 2 POlki urodzily i wyszly nastepnego dnia takze od Ciebie zalezy ile bedziesz chciala zostac.
 
reklama
Do góry