reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

SLyszalam o tym gazie. Moze na niego sie zdecyduje - jesli jest taka opcja w Maternity Hospital na hollys street. Epidural jest zbyt inwazyjny - boje sie koncekwencji. A co do wstrzymania sie do ostatniego momentu - slyszalam ze ponoc jest taki moment po ktorym juz go nie podaja. Tazke wydaje mi sie ze jakbym miala sie zdecydowac to od razu albo wcale. Chyba jednak wybiore ten gaz. Moze nie znieczuli jak epidural ale za to troche pomoze prawda? :) Zreszta zobaczymy jak sie bede czula w dniu porodu. Teraz moge sobie ustalac niewiadomo co a jak przyjdzie co do czego to moge zmienic zdanie :)
 
reklama
SLyszalam o tym gazie. Moze na niego sie zdecyduje - jesli jest taka opcja w Maternity Hospital na hollys street. Epidural jest zbyt inwazyjny - boje sie koncekwencji. A co do wstrzymania sie do ostatniego momentu - slyszalam ze ponoc jest taki moment po ktorym juz go nie podaja. Tazke wydaje mi sie ze jakbym miala sie zdecydowac to od razu albo wcale. Chyba jednak wybiore ten gaz. Moze nie znieczuli jak epidural ale za to troche pomoze prawda? :) Zreszta zobaczymy jak sie bede czula w dniu porodu. Teraz moge sobie ustalac niewiadomo co a jak przyjdzie co do czego to moge zmienic zdanie :)

Ja to tak wydchalam gaz ze przy parciu parlam niesamowicie a gdy nie bylo parcia to praktycznie spalam odpoczywalam wyluzowana :)) Ale zaczelam go wydcahc przed parcie too ho ho ho smialam sie praktycznie spiewalam :)) Ten gaz sie wdycha gdy czujesz ze parcie przychodzii :)) Jak ja rodzilam to mowila mi polozna o trzech znieczuleniach ... Epidural ten gaz i cos jeszcze po czym bede lezala jak placek dobrych kilka godzin
 
mi podali gaz ale po kilku wdechach wyrzuciłam tą rurkę bo stwierdziłam że na mnie nie działa.ale dla każdego dobre jest coś innego:-) mimo okropnych bóli krzyżowych na epidural się nie zdecydowałam chociaż gorąco mnie zachęcali bo widzieli że z bólu już po ścianach łażę:eek: ale przetrwałam bez. a jeśli chodzi o wc to mimo iż nie popękałam i mnie nie nacięli to pierwszy raz jak się udałam do kibelka to miałam wrażenie że sikam żyletkami:shocked2: masakra
 
ja też rodziłam w Limerick ale myślę że metody znieczulania w każdym szpitalu są takie same.
a co się czuje jak się zobaczy maleństwo?to jest nie do opisania.wszystko przestaje cię boleć i zapominasz już przez co przed chwilą musiałaś przejść.i jest tak błogo.nie chce się jeść ani pić tylko tulić maluszka.no i to jest tak jakbyś zobaczyła kogoś kogo bardzo dobrze znasz i kochasz a dawno nie widziałaś i oczekiwałaś na to spotkanie.zresztą już niedługo się przekonasz:tak:
 
a jaka byla wasza pierwsza reakcja po zobaczeniu dziecka? :)
Jakie to uczucie?

Jak zobaczylam Nadinke to juz zapomnialam jaki bol przezylam wraz z nia :) Boszeee jak polozyli mi ja na sercu tak lezala i patrzala i ... po pewnej chwilii zaczela poplakiwac to zaczelam jej spiewac to co zwykle jak jeszcze w brzusiuu siedziala :)) A ona natychmiast przestala plakac zamknella oczka i spokojnie lezala :)) Nigdy nie zapomne tamtych chwill :))
 
ha ja rodzilam 4 razy i wszystkie naturalnie.....teraz przy ostatnim tez gaz mialam ale na mnie nie dzialal.....no i tym ostatnim razem ani nie nacinali ani nie peklam i nie mialam zadnego szwu....a w Polsce nikt mnie o zdanie nie pytal niestety...i zawsze cieli.....wrrrrr....
a ja nic takiego po porodzie nie mialam i do kibelka normalnie chodzilam i nic mnie nie bolalo....
 
reklama
Do góry