reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CO KAZDA 'CIEZAROWKA' W IRLANDII WIEDZIEC POWINNA - W trakcie tworzenia :D

Witaj lena81;-)
Ja nie bralam znieczulenia. Pytali sie mnie w szpitalu czy bede chciala epidural bo jesli tak to bede musiala podpisac zgode, dostalam jakas kartke do przeczytania na temat tego znieczulenia.Ale troche sie wystraszylam i nie podpisalam:-D
No i jakos to bylo, bol okropny ale da sie przezyc:tak:
 
reklama
Sylwia, dzięki za odpowiedz :) muszę chyba więcej poczytać o tym znieczuleniu bo tez słyszałam o jego skutkach ubocznych, a z moim problemem z kregoslupem moze nie byc łatwo. Jak na razie jestem na 'nie', ale do listopada wszystko moze sie zmienic ;)
 
Hej Dziewczyny.
Ja tez na listopad:tak: ale u mnie problem odwrotny, bede rodzila w Polsce i to niepokoi bo nic nie wiem.
Tu fajnie sie rodzilo, dlatego nie przejmujcie sie, zaluje, ze wracamy juz i drugie bedzie w Polsce. Ciekawe ile sie nawalcze o pozycje nie na lezaco i czy sie uda ta walka-tu nie bylo problemow.
Zobaczymy w sumie najwiecej od nas zalezy:-).
 
Trzymam kciuki aby w Polsce wszystko udało Wam sie zalatwic bez problemu :-)
Dzieki serdeczne:-):-):-)
Bede teraz napastowac polskie mamy pytaniami jak tam to dziala wszystko:rofl2:
az glupio, nie wiem nic, nawet czy do rodzinnego lekarza isc czy do jakiegos gina, prywatnie czy jak? hehe smiesznie tak, czlowiek wraca tak po paru latach i nic nie wie...jak z innego swiata:laugh2:
 
Kochane "Ciezarowki",

Wlasnie znalazlam wasze forum. Dzieki wielkie za te wszystkie opinie, porady i sugestie.
Mysle ze bede czestym bywalcem :)

Mieszkam w Greystones Co. Wicklow, jestem w 8 tyg ciazy (skonczylam 7) i wybralam National Maternity Hospital na Holly street. Bylam juz u GP (musialam niestety zaplacic) i dostalam od pani doktor 2 papiery. Jeden z nich mialam wyslac do szpitala. Tak tez zrobilam. Nie zdazylam jednak zadzwonic do nich zeby umowic sie na wizyte.

Kolezanka mowila ze nie dzwonila do szpitala tylko wyslala list. Dostala list zwrotny z data wizyty w szpitalu. Dzis weszlam na strone internetowa szpitala i wyczytalam ze trzeba do nich zadzwonic a ten list od GP zabrac na pierwsza wizyte w szpitalu. Jak to w koncu jest?:confused:
 
Jak ja wyslalam list do szpitala to oni juz sie sami wszystkim zajeli. Przyslali wszystkie informacje poczta i wyznaczyli date pierwszej wizyty :-) Ale ja rodzilam w innym szpitalu wiec moze nie wszedzie jest tak samo. Moze lepiej zadzwon dla pewnosci skoro tak pisze na tej stronie;-)
 
:realmad:
Dziewczyny czy ktos moze polecic jakis dobry szpital.Moja ciaza jest zagrozona i bede miala zakladany szew naszyjke macicy, czy ktos mial taki przypadek i moze cos doradzic i napisac!!!
Prosze!!!
 
No i juz wyjasnione.
Odpisali mi na list i poprosili zeby telefonicznie potwierdzic wizyte.

Czy sa tutaj jakies mamsie ktore rodzily w National maternity Hospital na Holly street w Dublienie? Jakies doswiadczenia?
 
reklama
Ja dopiero pierwsza wizyte w szpitalu mam za 2 tyg ale moge przytoczyc to co powiedzial moj polski ginekolog - jak sie uda to zeby sie zapisac do National Maternity Hospital na Holles Street (Dublin 2) bo tam maja lepsze prowadzenie ciazy niz w Rotundzie. Opieka okoloporodowa jest tak samo dobra wszedzie ale ta przed lepsza w NMH.
Nie wiem na jakiej podstawie to mowil ale ze jest lekarzem to uwierzylam na slowo i tam sie zapisalam. Zobaczymy...
A z jakiej czesci Dublina jestes? Bo tu w szpitalach jest rejonizacja
 
Do góry