reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Moje dziecko mnie wczoraj zaskoczylo! Siedzimy sobie przy kompie i mamusia pokazuje synkowi fotki z urodzin, a moj synus co??? Na widok torta zaczal dmuchac tak jakby chcial zdmuchnac swieczke! Myslalam ze to przypadek i jak Kristi mu dzisiaj znow te fotki pokazal to on znow zdmuchiwal swieczke z tortu przez monitor!!!!
 
reklama
Ale Allanek super skojarzył,brawo!:-)
Oliwier na widok autka wola brum brum,pokazuje gdzie sie uderzył (ostatnio codziennie jest jakiś mały wypadek:sick:) i pokazuje jak płakał,wykrzywia śmiesznie ustka i piszczy jak szczeniaczek;-) poza tym kręci głową i mówi NIE NIE i grozi paluszkiem:-D
 
ale postępy Olis poczynia, no no!
mój ostatnio pobił dwójkę dzieci, jednemu przyłożył w okulary (starszy o pół roku), drugiemu zabrał smoka z buzi (chociaż sam nie używa) i wyrzucił a potem jeszcze dał po głowie! oj rozrabiaka mały!
 
:-D:-D:-D ale sie usmialam Ewan niezly Danon rozrabiaka rosnie;-)
Moj jest smieszny z mowieniem.Dopiero od niedawna na topie jest mama , wczesniej tylko jak sie obudzil to mnie wolal.Probuje juz nasladowac to co mowie i np. na klatce schodowej ja robie Echo a Witek mowi E-o.poza tym mowi tata , baba i od dwoch dni namietnie pokazuje wszystkie lampy we wszystkich pokojach.Co do chodzenia to lubi chodzic pchajac kreslo po podlodze a za raczki nie ma mowy kleka od razu i sie wkurza.
 
Hihi Evan ja mialam podobne zdarzenie... Kaja tez rozrabia, chodzi dopiero za raczki, na drodze miala pieska ktory siedzial w kuchni, rozpedzila sie i kopnela go w tyleczek. Piesek sie wkurzyl i zaczal szczekac a ona smiac ;)
 
u nas tez na topie krzesło :-) i zaczyna uzywac pchacza którego dostał na urodzinki,juz powoli robi z nim pierwsze kroczki1 A za ręce tez nie chce chodzić i sie wyrywa ;-)
Danonek niezły łobuziak rosnie hihi,ale chociaz poradzi sobie w życiu!
 
Musze sie wam pochwalic bo az mi lzy ze szczescia naplynely do oczu.MOJ WITUS ZROBIL PIERWSZE 3 KROKI(samodzielne oczywiscie) dlugo na to czekalam ale jakie to cudowne przezycie:-):-):-):tak::tak::tak:
Zupelnie sie tego nie spodziewalam bo Wiciu zwykle sie wkurzal jak chcialam zeby potuptal trzymany za raczki a tu nagle stal przy meblach a ja do niego " chodz do mamy":happy: No i przyszedl:-)
 
Widze Aneczko, ze nasze dzieci ida leb w leb - zebow brak no i Maryska wczoraj zrobila pierwsze samodzielne kroczki:)))) Gratulacje!
 
reklama
No to faktycznie Kryska leb w leb:tak: Witkowe kroczki tez dokladnie wczoraj.Niech sie tylko zmowia na te zeby bo juz sie doczekac nie moge;-)
 
Do góry