reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Nie no Kubica może nie :-D :-D ,my nie mamy autka (mężuś jest anty jeśli chodzi o auto) ,więc od kogo by synuś się uczył ale kto to wie :confused: :-D :-D
Oleńko i widzisz jakiego masz synusia mądrego ,gdzy u rodziców jest dobrze to i synuś jest zadowolony:-D :-D a że zaczyna mówić po angielsku to tylko dobrze o nim świiadczy ,pewnie będzie też podróżował po świecie jak mamusia :-) :-)
K@siek ,może rzeczywiście zrobimy taki parugodzinny zjazd naszych dzieci u ciebie to baba wymieknie:-D :-D :-D
WIKUSIU moje starsze tak piszczały a dzieli je półtora roku to wyobrażam sobie jak to było słychać na podwórku i dalej:-D :-D
MEGII syn widać towarzyski :-)
 
reklama
a moje dzieciątko powiedziało dzisiaj rano - HUBKA:-D:-D może narobiłam błędów ortograficznych bo może to np. było chupka al tak to mniej więcej leciało:tak:
 
Jagusiu o jest myśl!!!!! Od razu by zmienili mieszkanie. JAk tylko się wprowadzą dam Wam znać i zjeżdzajcie się tabunami do Skawiny:-):-) niewiem kiedy to będzie bo dzisiaj tam byłam i dalej mają goły beton wszędzie:szok:
 
Moja Jula tez jedzie na ultradzwiekach tak piszczy ze az w uszach kłuje ;)
i sklada sie jak my to nazywamy w scyzoryka, podnosi dlowe i nogi tylko pupą sie podpiera :)
 
Wiki zaczyna wymuszac na mnie wiele rzeczy hehe,wlasnie siedzi na kanapie w otoczeniu zabawek,ale jej nie pasuje to..krzyczy w nieboglosy a a jak jej podsuwam jakas zabawke to odpycha raczkami hehe..Jak tylko wezme na kolana to jest oczywiscie spokoj ,mala cwaniara z niej rosnie .:-) .Patrzy sie tymi swoimi slicznymi oczetami i jak tu jej nei wziasc na rece;-) ,musi byc w centrum zainteresowania bo inaczej jest wrzask...Jak tak dalej pojdzie to super niania bedzie potrzebna :szok: ..a taka byla grzeczniutka jeszcze tydzien temu:-)
 
Wasze dzidzie tez uwielbiaja ogladac tv? Wiki siedzi jak w hipnozie i normalnie dziecka nie ma :-) hehe...a jak sa reklamy to juz w ogle patrzys ei jakby rozumiala o co biega;-)
Wczoraj bylismy w sklepie i byla ogromna choinka z bomkami mowie Wam jaki byl pisk i smiech,oczywiscie raczki wyciagala do bombek i swiecidelek:szok: wielce zdziwiona hehe..ciekawe jak to bedzie w swieta jak zobaczy Swietego Mikolaja hehe moj tata ma zamiar sie przebrac wiec bedzie wesolo;-)
 
Adaś też patrzy w telewizor jak sroka w gnat ale mu nie pozwalamy, tak czasem przelotem coś podejrzy. No ja też się zastanawiam jak to będzie w Święta... chyba głowa to dookoła szyi będzie się obracała. Ja musze pomyśleć gdzie by tu miejsce na choinkę wygospodarować bo do tej pory zawsze miałam stroiki. na 48,5m w 4 osoby i dużym psem to ciężko będzi cos wykombinować. Ehhhh, chyyba do sufitu ją przywiąże:confused:
 
Widze,ze wszystkie mamy ten sam problem hehe..W tym roku bedziemy u moich rodzicow na 40m 6 osob doroslych i dwie dzidzie juz to sobie wyobrazam hehe:szok: ..Chrzesnica moja ma skonczone 2 lata wiec chyba choinka tez bedzie wisiec ,w zeszlym roku posciagala wszystkie cukierki i brala sie za bombki...no a wtym to pewnie choinke zdemoluje w ogole hehe:laugh2:
 
reklama
Kuba Nauczył Sie Robic Brrrrrrrrrrr Przy Czym Pluje Jak Jasna Cholera Ubaw Mamy Z Niego Nieziemski Do Tego Cwaniak Odciaga Sie Na Kołdrze I Czasami Udaje Mu Sie Usiasc Samemu
 
Do góry