reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Ja dzisiaj oberwalam w buzie z rana,tak wyma****e raczkami ,ze nie mozna sie zblizyc do niej hehe..ostatnio polubila jak jej robie samolocik i podnosze do gory,oj ale wtedy sie chichra w nieboglosy:-) ..no a jak jej poprukam w szyjke to jest posikana hihi..i uwielbia zabawy z tatusiem przed kapiela wtedy maz pruka jej w brzusio i jest szal:tak:
 
reklama
Oilwierek w czwartek pierwszy raz swiadomie zaczął wyciągać rączki do przedmiotów innych niż jego zabawki na macie edukacyjnej;-) Najbardziej upatrzył sobie dzwoneczki zawieszone u moich rodziców w przejściu do kuchni,normalnie jak się z nim tam idzie to wyciąga łapki w ich strone i głosno piszczy:-) poza tym zaczął się...wstydzić! Jak ktos do niego cos mówi i siedzi u kogoś innego na rączkach to usmiecha się wstydliwie i odwraca główke w inna stronę albo chowa się;-)
 
hehe to chyba ten wiek bo Wiki tez sie zaczela wstydzic,jak siedzi u mnie na kolanach to chowa buziuchne w moje piersi :-) ...no nasze dzieci z dnia na dzien sa coraz bardziej madrzejsze i rozwiniete..cudownie jest moc na to wszytsko patrzec jak rosna,smieja sie,poznaja swiat..nie wyobrazam sobie zycia bez tego sloneczka mojego:-)
 
Wlasnie dzisiaj mowilam do mojego meza ze ju nie wyobrazam sobie zycia bez moejgo szkraba. Codziennie kocham go mocniej, i serce mi sie sciska, jak na niego patrze:tak: :-)
A moj szkrab ostatnio tatusiowi niespodziankirobi, od paru dni jak ja jestem zajeta, albo jak akurat jacek go wezmiedo przewijania, to zawsze kupa jest. Od 3 dni przebieralam go tylko 1. Jacek juz sie wkurza, ze Miki zawsze zakupka jak akurat on go przebiera:-D Ale mam madrego synka;-) :-) :-) :-)
 
To tak samo jak Julinek...jak do lustra podchodze to zawsze mowie "stuk stuk stuk...kto tam kto tam, kto tam kto tam? hipopotam!" i ona sie smieje a zaraz potem glowke odwraca..zawstydzona:)
Jakie to slodkie....
 
A mój Szymek odkył ,że ma siusiaka. Od wczoraj zabawa z siusiaczkiem podczas kąpieli jest najlepsza:-D . W wanience cały czas próbuje siadać, chwyta się za woreczek i ciągnie, jakby chciał go sobie wyrwać. Już wcześniej miał fajną zabawę podczas przewijania. Ja mu czyszczę pupkę, a on bawi się swoim frędzelkiem. Muszę pilnować te jego łapki, bo jeszcze krzywdę sobie zrobi :-D .
 
reklama
No widze ze nasze berbecie ladnie sie rozwijaja, tyle rzeczy juz potrafia! Ale to cieszy!!
Allanek tez juz od dluzszego czasu sie wstydzi zarowno siebie w lustzre jak i innych ludzi, sam bierze rzeczy ktore mu sie podobaja i ostatnio nawet po czajnik siegal, dobrze ze dopiero nalewalam do niego wody! No i najlepsze jest to ze juz placze jak mu cos zabiore!!! Uwielbia bawic sie papierem, a ze gazety maja pelno barwnikow to nie jestem zachwycona jak on za dlugo mamloli ten papier i mu zabieram, a moje dziecko co??? Krzyk i to jaki!!! Juz wie czego chce!!!
Nozkami tez juz sie fajnie bawi!!!
 
Do góry