reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co już umiem - mamy dzielą się swoimi radościami

reklama
A wiec tak Mateuszek nauczyl sie
Stac samodzielnie
robi papa
zrobil dzis po raz pierwszy kupke i siusiu na nocnik oczywiscie nie wolal
umie pic ze slomki
samodzielnie trzyma buteleczke z piciem
Wklada mniejsze rzeczy do wiekszych
zabawnie tanczy w takt muzyki:-):-):-)
 
Od wczoraj Paulinka potrafi naśladować kotka, mówi Zuzia (oczywiście nie aż tak wyraźnie), dziadzia i dzidzi. I oprócz tego że robi papa to nauczyła sie również mówić papa.
 
Lewcio popadajac w zachwyt mowi Bbbbbbb!!!!:-)
Poza tym juz opanowal mama, tia-tia(tata:), ne-ne, uuuuu, brr, brum, ba-ba, pa-pa:-)
 
Oskar dzisiaj sam zjadł sobie obiad :tak:Ja mu nabijałam ziemniaczki i mięsko a on do buzi .I nawet trafiał:-DSam też nabierał sobie ale za dużo na tym widelcu to nie było:tak:A ile radości.
Daje też dzień dobry, robi papapa i brawo.Wskazuje przedmioty.
Ciasteczka też sobie sam jei okruszki z talerza:-)
 
Wybaczcie jeżeli ten wątek już istnieje, ale jestem tu pierwszy raz, i szczerze mówiąc mam pewne problemy ze sprawnym poruszaniem się po forum:-):-)
12 lutego moja córeczka kończy roczek, zastanawiam się jak zorganizować urodzinki, żeby była to świetna zabawa przede wszystkim dla Lenki. Niestety nie będzie żadnych dzieci:-( mamy dużą rodzinę, będzie ok 20 osób, ale niestety bez dzieci.
Dlatego pomyślałam, że może wesprzecie mnie jakimiś fajnymi pomysłami i dobrymi radami, jak Wy planujecie zorganizować ten szczególny dzień? Może jakieś pomysły na menu? Będę bardzo wdzięczna za pomoc, ja ze swojej strony mogę podać link do sklepu, który znalazłam z fajnymi dekoracjami na przyjęcia, warto tam zajrzeć.
sklep.Urodzinki.pl
Pozdrawiam
 
Jaś wreszcie się odważył i zaczyna chodzić, dziś zrobił samodzielnie parę kroczków, myślę że wreszcie dołączy do grona tuptusiów:-)

Poza tym potrafi wejść na rozłożoną kanapę i zejść z niej, pięknie pije samodzielnie z kubeczka, coraz lepiej "dogaduje" się z nami bez słów, potrafi zbudować wieżę z 6 klocuszków, robi oczywiście pa-pa, kosi -kosi, pokazuje jaki duży urośnie i jakie mam kłopoty, robi cześć , kręci główką na nie i potwierdza kiwając na tak-tak. Wskazuje wiele przedmiotów.

Czego nie umie:-( -
samodzielnie zasypiać
przesypiać całej nocy
pić ze słomki (nie próbowaliśmy)
 
reklama
Amelka w koncu stawia swoje pierwsze kroczki:)
kiwa glowa na nie gdy jej sie cos nie podoba to daje z głowki(a to akurat przez dziadka, ktory nauczyl ja baran buc)
Pije ze slomki i z kubeczka niekapka.
robi papa, kosi kosi, wklada male do duzego i odwrotnie i sama ne wiem co tu jeszcze pisac tyle nowosci
 
Do góry