reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Co już umiem...czyli postępy rozwojowe i zachowanie Naszych Maluszków ;-)

Lenka caymi dniami mówi "tata" :) "mama" mówi tylko podczas płaczu:p
Jak sie ja postawi na nogi, to ciagle skacze i ma z tego radoche.
Jak lezy to sie kreci z brzucha na plecy i odwrotnie, z tym ze robi to bardzo szybko i sprawnie (nie jak jakis czas temu)
Ogólnie zrobila sie bardzo kumata i z kazdym dniem czyms mnie zaksakuje.
A z czego ja sie najbardziej ciesze, to ze włosy robia sie juz widoczne i rosna doslownie z predkoscia swiatla, codziennie widze, ze jest ich wiecej:)


aaa i jeszcze "kosi, kosi łapki" robimy:) najpierw ja z Lenka a później juz ja spierwam a Ona sama robi):
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój leniuszek mnie dziś zaskoczył ! Kasia na spacerku przez chwile sama bez oparcia siedziała w wózku. Nareszcie ! Weszła w ten śmieszny etap wywalania wszystkiego za burtę :)
 
Kupinosia, u nas też spacery wyglądają tak, że pchając wózek jenocześnie zbieram wszystko, co Kuba wywali na chodnik :) a wyrzuca wszystko, nawet chustkę z głowy sobie dzisiaj zdjął i wylądowała na chodniku :)
 
Marta też zaczepia Marysię..najpierw krzyczałam na starszą, czemu dokucza Marcie, a tu przyuważyłam, ze to Marta jest zaczepa - tu szkubnie Marysię, tu ugryzie, tu szczypnie - normalnie masakra!:szok::wściekła/y:
 
U nas też wszystko leci z wózka z krzesełka do karmienia itd.
Maciuś świadomie robi na złość jak mówię że czegoś nie wolno to specjalnie to robi z takim wielkim uśmiechem na buzi i się na mnie patrzy.
Mały świadomie mówi "nie"
 
reklama
Do góry