reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Krolowa pecherzyki sa piekne po clo jestem pod stala opieka lekarza. Pechole pekaja tylko w poprzednim cyklu nie pekly cos im sie podzialo i w tym dostalam zastrzyk.
Mnie CLO nie wysuszym choc przy drugim cyklu bralam wiesiolek ale przestalam. Teraz sluz mam piekny jak przychodzi owu.

Ł wyniki ma ok ale nadal nic. wiec kolejnym etapem bedzie HSG
 
reklama
Kobietki :)
Zaczynamy akcję ""ząbek" - młoda usneła po 22 (zawsze usypia o 20.30) po wielkim płaczu i wstała o czwartej..... nie chce jeśc, tylko rano zjadła 120 m i od tamtego czasu nic nie chce. Próbuje jej zajrzec do japki ale tak miele jezorkiem że ledwo co tam widać. Mam wrażenie że juz tuz pod nabłonkiem na dziasłach sa dolne jedyneczki ale pewna nie jestem. Natomiast mała marudna, zasrana ... a ja umęczona :) wreszcie czuję co to maciezyństwo bo dotrd jakby jej nie było hihi
powiedzcie mi co kupujecie na zabki?

Królowa - może w środe? co Wy na to? a jak z komarami u Was? nie zjedza nas na spacerze?

Błonka - och kochana dobrze że juz mamy po jednym dzieciaczku to kolejne długie staranka chyba się juz inaczej odbiera... ale chyba każda z nas marzy o tym że skoro o jedna dzidzie się tyle staraliśmy to może Bóg za drugim razem obdaruje nas takim szybkim prezentem :)))

Kobiety - mamy siedem miesięcy już i jeden dzień :) nei wiem kiedy ten czas minął... za szybko w kazdym razie, nie mam czasu się nia nacieszyć.

Kalinka właśnie trenuje pełzanie na dywanie :)
 
gryzon środa super :) oby pogoda dopisała. Komary są masakryczne, zwłaszcza na mojej ulicy - bo od lasu ale dwie ul. dalej już lepiej. Jeśli masz moskitierę do wózka to lepiej wziąć :/

błonka gratulacje dla Zosi :) szybko zaczęła :)))) cieszę się, że napisałaś, niby dlaczego nie miałabyś? Ciocia dumna z Zosi :))) Rany, pamiętam jak ona się rodziła!!!

patuska a hormony? ja oprócz clo brałam - metformax (miał zmiękczyć otoczkę jajnika by jajeczka lepiej się wydostawały), bromergon (nie wiem po co bo prolaktyna była ok), duphaston (wiadomo). U mnie hormony ok tylko stosunek LH:FSH zły - 2:1 (nie pamiętam w którą stronę ale chyba właśnie tak), powinien być zbliżony do 1:1; diagnoza mojej lekarki - pco.; ale myślę, że ona trochę mogła mnie lepiej i dłużej diagnozować. Najważniejsze, że okazała się skuteczna. Dodam, że clo brałam najpierw 1/2 a potem 1 tabl. Monitoring miałam raz, w cyklu w którym się udało robiłam test owu (sikacz). Jak długo bierzesz clo?
 
Hejka
Dawno mnie nie było, więc nawet nie próbuję nadrobić. Poczytałam tylko ostatnie dwie strony. Całymi dniami na dworze siedzimy, niby upał, ale w domu jeszcze gorzej, na dodatek sąsiad, który niedawno z psychiatryka wrócił, co wieczór pali plastiki, więc nawet okna otworzyć :wściekła/y: A nikt go nie zakapuje ani nie zwróci uwagi, bo się go boimy, jak latał z nożem i mówił, że żonę zadźgał...

Gryzoń mała śliczna :tak:
Błonka gratulujemy chodzenia :tak:
Pachnąca się może odezwała?

Gryzoń mi się też tak ciągle wydawało, że ząbki będą ;-) Jeszcze w sobotę byli znajomi z miesiąc młodszym synkiem i o tym gadaliśmy. I mały i Marta bezzębni. A w niedzielę rano patrzę - a tu od razu dwie dolne jedynki :-D Mała nie była jakoś szczególnie marudna, jedną kupę tylko strzeliła o innej konsystencji niż wszystkie ostatnie. No chyba że to cogodzinne pobudki przez ostatnie dwa miesiące to była zapowiedź, nie wiem. Od tygodnia tfu tfu już coraz lepiej śpi, ale sądzę że to raczej zasługa tego, że ją przymuszam do spania w dzień więcej. Wszyscy gadali: przetrzymaj w dzień, to w nocy padnie. Spała mi dwa razy po pół godziny, więc powinna spać jak kamień, a tu doopa. A teraz jak śpi mniej więcej 3 x po godzinie, to i w nocy dużo lepiej, pierwsze spanie minimum 5 h. Gadałam ostatnio z szefową i też jej radzili przetrzymać, a dzieci dopiero jak zaczęły spać 2x po 2h to i noce przesypiały. Więc będę się tego trzymać i dawać spać jak najwięcej w ciągu dnia, bo jak na razie to działa
 
Krolowa wlasnie przed stymulacja lekarz nie zlecil mi hormonow. Ale w lipcu bedzie istatni cykl ( 6) a w sierpniu mam zrobic komplet hormonow skoro sie tak upieram. No jak na razie w tym mnie lekarz zawiodl.

Ja na poczatku bralam 1x1 a potem zmniejszona dawake do pol tabletki raz dziennie bo za duzo pecherzykow. Monit mam 3 razy w cyklu chyba ze tak jak w tym cyklu mialam Pregnyl to 5 razy
 
Witam sie i ja po długiej przerwie :)

Nie mialam weny na wchodzenie na forum... sorki...

U nas bez zmian. Dalej sa nocne koszmary. Prawdopodobnie to AZS nie daje mu spać. Zainwestowaliśmy nawet w jedwabny ciuszek dla atopowców- 300zł(!) komplet ale i to nie pomaga. Choć nóżki trochę gładsze. Te opały są tragiczne, te "szczególne" dzieciaki strasznie cierpią. Derm radzi założyć klimę w mieszkaniu, ale na to sie w życiu nie zgodzę. Nienawidzę klimy w mieszkaniu.

Jeszcze Wam napiszę, ze po wizycie u gina okazalo się, że w tym cyklu rośnie pechol, wiec działalismy. Na dodatek gin stweirdził, że nie mam żadnego PCO tylko zaburzenia owulacji. Bo takie jajniki to nie są PCO. A takze twierdził, że po porodzie PCO nie mija, a zaburzenia i owszem. Wiec podniósł mnie na duchu.

Kwiatuszek jak sie maja Wasze sprawy?

Ikasia
cieszę sie, że zaraz genetyczne. U nas na zdjęciu w 13 tc już był nosek perkatek po tatusiu :)

Królowa Gryzoń
miłego spaceru. A ja własnie jutro jade na tarchomin do kolezanki, wiec sie Gryzoniu miniemy :)

Błonka
gratki dla Zochy :)

Kamii mam nadzieję, że u Ciebie lepiej. M jeszcze z Tobą?

Pachnąca
... szkoda, że nie ma czasu zajrzeć.

Aniu ząbki? Super. U nas ani widu ani slychu...

Fioletowa Fifi zaraz miesiąc skończy :)
 
reklama
Do góry