reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kamii - no pewnie coś tam ze mnie ma al ja w niej widze całego tatkę :)
po kilku tygdniach jeżdżenia nabierzesz wprawy - tak jak pisała kiedys królowa - musisz sama jeżdzić żeby nabyc pewności siebie :) kochana - a uczyłam się jeździć w warszawie i juz na pierwszej lekcji instruktor wział mnie na miasto - przeżyłam szok ale dzięki temu teraz nie mam problemów :) a moja mama która ma prawko juz ze 30 lat nadal się boi po warszawie jeżdzić :))
 
reklama
Gryzoń córeczka wam się udała, nie ma co. Ma prześliczne wielkie oczy :-)

U mnie trochę deszcz popadał, to jest czym odetchnąć...Po obiedzie odpoczywamy z Filipem, w sumie każdy na swój sposób. W końcu zaczął coś jeść innego niż ziemniaki z ogórkiem. Może polski klimat tak na niego dobrze wpływa, byle na tym się nie skończyło...

Spokojnej niedzieli kobietki
 
błonka szkoda :(

gryzoń Kalinka wygląda jakby chciała się w końcu z Laurą poznać ;)

u nas odparzenia na szyi :( z pękniętym naskórkiem i śladowymi ilościami krwi na kołnierzyku :( upały są bezwzględne dla niemowlęcych fałdek.. fałdki na udach też zaczerwienione..

planuję powrót do biegania. Na jogę na razie ciężko mi się wybrać bo wiąże się to z odciąganiem mleka a teraz odciągam na wesele za tydzień (i na dzień po bo mam zamiar w końcu napić się wina). Potem mąż wybywa na 2 tyg ale po jego powrocie - joga. Tymczasem biegać jest łatwiej więc jutro odkurzam buty. Brakuje mi aktywności fizycznej, ćwiczyłam w zasadzie do końca ciąży a teraz flaczeję
 
Bepanthen jest dobry na wszystko. Ja nawet nim smaruje teraz lecy poparzone od slonca. Dziala genialnie.

Ogolenie u mnie przed ostatni cykl z CLO lipiec jeszcze od sierpnia przerwa a potem we wrzesniu HSG wreszcie
 
Błonka szkoda ze tym razem się nie udało..:( trzymam kciuki za dalsze staranka:)

U mnie dzisiaj pada deszcz....całe szczęście...od razu człowiek inaczej funkcjonuje...:) az pospałam dzisiaj do 10:szok::-D:-D:szok:

Już miałam nadzieje ze mdłości przeszły, ale jednak nie...dzisiaj znowu dopadły...staram się je zajadać...i jest troszke lepiej...a za tydzien usg genetyczne....nie mogę się doczekać aż znowu zobaczę mojego Szkraba...:) ciekawe ile urusł...na ostatniej wizyce miał 2,46....więc teraz może kolo 5cm będzie miał:)
 
reklama
smarowałam bepanthenem, potem sudocremem (pomógł ale ciężko się zmywa) i teraz znowu bepanthenem. a w międzyczasie maścią zrobioną w aptece przepisaną przez pediatrę. Jest chyba trochę lepiej (choć ciężko to ocenić bo w takim miejscu jest, że widać tylko jak mała odchyli głowę no i sudocremu nie mogłam domyć ;/

Patuska a jak pęcherzyki po clo?miałaś monitoring? bierzesz olej z wiesiołka (u mnie clo spowodowało straszną suszę, zero śluzu, olej z wiesiołka pomógł - zaszłam w pierwszym cyklu z nim, choć może to akurat przypadek)
 
Do góry