reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
ikasiu betka piekna
wczoraj bylismy zbadac nasionka wyniki i wizyta zaraz za jednym razem w srode bedzie
na poczekalni czekalo tez malzenstwo na transfer strasznie sie denerwowali a ja odczulam ze moze ja niedlugo bede tez tak sie denerwowac z tego powodu
 
heloł

ja dzis posiałam panika, że Filip się prawie nie rusza [ot dwa smyrgnięcia rano] i stwierdziłam że pojadę na ktg do szpitala, żeby być spokojną
no i oczywiście wszystko ok, położna próbowała obudzić mojego lenia, to dopiero pod koniec ktg raczył się troszkę poruszać, tak to spał
teraz mam co 2 dni jeździć na ktg, a na 27 umówiona jestem że zostaję w szpitalu, nie wiem czy od razu, czy 28 zrobią mi cc :-D
 
agusiek też doszłam do tego wniosku, poza tym położna co mi robiła ktg powiedziała że mam wpadać jak tylko mnie cos zaniepokoi, no a lekarz w ogóle kazał co dwa dni przychodzić

jeszcze zanim pojechałam, to pomyślałam, że się uspokoję, a jak nie będę się stresować to lepiej dla Filipa
[i męża hehehe]

a u ciebie to też lada momement - a sama pisałam dziewczynom jak byłam w 32 tc "eeee to jeszcze 2 miechy" ;-)
 
reklama
Wczoraj na wizycie lekarz "uswiadomił mnie " ze termin terminem a dziecko moze sie urodzić nawet za 6 tyg. wiec juz powinnam byc przygotowana do porodu, dał mi juz nr tel do oddziałowej na położnictwie zebym sie z nia spotkac i dowiedziec co do porodu itd. Od wczoraj zaczynam myslec że strasznie mało czasu mi zostało :) Jeszcze nic nie kupione, pokój nie przerobiony a to tylko kilka tygodni ....
Nic tak nie uspokaja jak podłączą Cię do aparatury i powiedzą że wszystko oki :) ja nie wiem czy to wina tego że mały jest odwrócony pleckami i jeszcze mam łożysko z przodu, ale nie odczuwam za mocno ruchów małego, ich częstotliwość jest cały czas podobna, ale nie są silne.
 
Do góry