reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Błonka wolę wierzyć że to to, niż że młoda postanowiła mnie wykończyć ;) wrzuciłam w google skok rozwojowy i by się zgadzało dla jej wieku.
Wczoraj moje piersi były okrutnie maltretowane, dzisiaj rano mniej ale od popłudnia znów to samo..
 
Krolowa no ja wlasnie obstawiam ten skok.. u nas byly marudne dni.. jadla wiecej, budzila sie czesciej... byla taka nieswoja a po tygodniu przeszlo jakos... no moze wiecej troche ale przeszlo :) pociesze Cię ze mas zteraz dobrze, kazdy kolejny skok z moich obserwacji i obserwacji kuzynki jest coraz gorszy i trwa dluzej :p
 
Dziewczyny - Wasz lekarz wysłał was na badania genetyczne ? Bo moj mnie teraz po ostatniej wizycie wysyła..A nigdy tak nie miałam ,ze chciał(a obie ciąże prowadzone u niego) i się martwię czy coś nie tak...
 
Królowa wczoraj właśnie z przerażeniem czytałam, że w 2 miesiącu dzieci potrafią się dopominać o jedzenie nawet co godzinę. Moje już ma takie okresy w ciagu doby...
 
Błonka ja też się z tym zgadzam, każdy kolejny skok jest gorszy :confused2:
Kamii może po prostu od nowego roku sobie postanowił, że teraz będzie pacjentki wysyłał. A jak jeszcze ci da skierowanie, to przynajmniej nie będziesz za to badanie płacić i potem za to drugie koło 20 tc też nie. Tylko trzecie jest wtedy płatne, skierowanie już go nie obejmuje

Marta codziennie teraz mnie zaskakuje. A to jak się bawi coraz więcej sama, a to jak się w sekundę na brzuszek odwraca :-D Niedługo i wy, świeżo upieczone mamy będziecie to przeżywać :-) Wczoraj zaczęłam ekspozycję na gluten, średnio poszło, ale dzisiaj już kaszkę wcinała super. Wczoraj jej to z moim mlekiem zrobiłam całkiem wodniste, a dzisiaj dałam gęste do marchewki i ładnie zjadła wszystko :-)
 
Odebrałam wyniki bety...no i jest PIEKNIE!!!!!!

BETA 18DPT: 3280

yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif
yes2.gif


Jutro już powinno byc widać słychać serduszko mojeogo Maleństwa:):):)
 
Ikasia GRATULUJĘ!!!!! Piękna beta! Daj koniecznie znać po usg :))) U nas serducho było słychać w 7 tc a u mojej koleżanki później więc nie stresuj się jakby co- nie jest to wskazane w Twoim stanie!

Błonka, Ania nie chcę sobie nawet wyobrażać jak te kolejne skoki rozwojowe wyglądają. Przedwczoraj wyszłam wieczorem z psem na spacer i kusiło mnie by nie wracać ;) Ale komary skutecznie wybiły mi pomysł szwędania się z głowy ;)

mavika moja jedzonka nigdy nie odmawia a ostatnio to by jadła bez przerwy. Wybudzasz Andrzejka na karmienie czy dajesz mu pospać?

Dziewczyny ODPADŁ NAM WRESZCIE KIKUT PĘPOWINOWY! Za 2 dni młoda końcy dwa mies. Mogę więc śmiało chyba powiedzieć, że jesteśmy rekordzistkami wśród BB maluchów :)

Nic mi się kompletnie nie chce. Ale zbieram się by wrócić na jogę. Wiąże się to jednak z koniecznością odciągania mleka, co mnie zniechęca. A zostało mi jeszcze 1,5 kg do wagi sprzed ciąży (na bank w cyckach to mam ;) Przy moich +14kg to tyle co nic ;) Wybierałyśmy się na spacer jak luneło. No nic, pójdziemy trochę później.

I mamy drugą noc z rzędu w miarę przespaną - wczoraj do 6.20 (od północy) a dzisiaj do 5.40 (od 22). Dzisiaj też śpi więcej, pewnie ta pogoda tak działa, mam nadzieję, że w nocy też spać będzie.
 
reklama
Do góry