reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
mam to samo, u mnie wprawdzie się ułożył póki co prawidłowo [dane z początku kwietnia ;-)] ale dziś położna miała problem żeby dobrze złapać tętno, musiałam leżeć na plecach, łożysko też mam z przodu i na każdym usg mi lekarz powtarzał, że przez to mogę słabiej czuć
teraz wprawdzie jak przywali kopa to świeczki w oczach, ale wczesniej to tez ledwo ledwo
a dzis od rana była cisza, jak normalnie wstanę do wc ok 6 to on zaczynał skakać, poskakał i spaliśmy chwilę dalej, a dziś ponad pół godziny po wstaniu nic, dopiero potem dwa smyrnięcia, więc stwierdziłam że wolę sprawdzić

no jak teraz zaczniecie z ogarnianiem chaty to się spokojnie wyrobicie :-D
mi została wanienka do umycia [poleżała na strychu], dziś to nawet wsadziłam torby do bagażnika, jakby mieli mnie zostawić
 
reklama
Nie wiem czy też tak masz ale ja czasem dopiero jak przykładam ręce do brzucha to czuje ruchy malucha. Mi lekarz powiedział że mały już raczej nie obróci się bo ma naprawdę mało miejsca, nawet nie ma szans na zdjęcia 4D bo albo zasłania pępowina albo lożysko.
Chyba jak masz już ustalony termin to już spokojniejsza jesteś?

Najlepszy w tym całym zamieszaniu jest mój mąż, który dalej twierdzi że jeszcze nie ma co panikować, dużo czasu :)
 
no właśnie zazwyczaj jak przyłożyłam ręce to on kopał, czasem nie czuję ale np widzę że bluch mi faluje, przelewa się
a dziś rano próbowałam go poszturchać i nic, a na ktg położna co kilka minut przyłaziła i telepała mi tym brzuchem i nic...

hehe faceci - mój też sie nie spieszył z niczym, a jak mojemu tacie powiedziałam dwa miechy temu, że trzeba ogarnąć wózek - sprawdzić czy koła trzymają powietrze to do mnie "co ty, do wózka jeszcze kuupa czasu" to ja go spytałam, czy jak kółka będą nieszczelne [dwa lata na strychu leżały] to czy z porodówki mam szukać nowych to przestał gadać ;-)
 
Mój mąż twierdzi że jak będę w szpitalu to nawet sam wszystko kupi i to dwa razy szybciej. Ale ja już powoli robie listy co w którym sklepie internetowym zamawiam, bo tu w sklepach ceny z kosmosu.
Jak nic Filipek dzisiaj chciał dłużej pospać :)
Wczoraj lekarz mi powiedział ze dopiero po 32 tc zacznie sie prawdziwe przybieranie na wadze, jak było u Ciebie?
 
hej Kobitki ..Rano posprzątałam całe mieszkanie tak generalnie..po sprzątaniu poszłam do łazienki i ..okazało się ze plamie :szok::no: szybko po taksówkę(tak,tak a samochód pod domem , tylko właścicielka bez prawka:zawstydzona/y:) no i do lekarza... No i tak..mam skurcze-małe bo małe..Ale no-spa i ..Koniec karmienia ...Lekarz powiedział ,ze mogę karmić jak już sie tak uparłam tylko i wyłącznie jeden raz i to najlepiej rano :no: W poniedziałek kontrola ...No i lekarz pyta co robiłam szybciej (za nim się zorientowałam ,ze mam plamienie , no to ja mu na to "myłam podłogi" ona-aha ,a wcześniej..A ja mu mówię "prałam dywany" już wdziałam po minie co ma mi do powiedzenia ,ale zeby było ciekawiej zapytał co było jeszcze wcześniej ,no jak ja mu o myciu okien powiedziałam to myślałam ze mnie udusi :-p Ale widziałam bicie serduszka mojego dzieciątka :tak:
No i dziś 8 tydzień ;)
 
Mój mąż twierdzi że jak będę w szpitalu to nawet sam wszystko kupi i to dwa razy szybciej. Ale ja już powoli robie listy co w którym sklepie internetowym zamawiam, bo tu w sklepach ceny z kosmosu.
Jak nic Filipek dzisiaj chciał dłużej pospać :)
Wczoraj lekarz mi powiedział ze dopiero po 32 tc zacznie sie prawdziwe przybieranie na wadze, jak było u Ciebie?

ech agusiek, mój się na szczęście nie wtrącał, tylko co grubsze wydatki konsultowałam z nim ;-)
a wolałam sobie na raty to porozkładać żeby kasa nie znikała tak szybko z konta

hmm, pewnie też, zwłaszcza że do ok 30 tc miałam mdłości, więc i apetyt nie sprzyjał, ale jak w końcu przeszły to nie pozwoliła mi jeść soli - więc i też takiej ochoty na jedzenie nie mam - no do zupy bez soli się chyba nie przyzwyczaję


kamii to zaszalałaś, wrzuć na luz :-D
gratki 8 tc
 
czesc dziewczyny...dawno mnie nie było i info mam takie z d**y...wiec z moich wyników wychodzi ze mam obniżoną rezerwe jajnikową to chyba amh mam 0,9 a norma od 1,4 i lekarz mowi ze raczej tlyko in vitro...nie wiem, wydajwało mi sie to troche marketingowe stwierdzenie, chyba sie przejde jeszcze do innego lekarza bo na prwade tak od razu tylko in vitro zostaje??
 
Ostatnia edycja:
emenems dobrze ze wpadlas troche cie nie bylo albo mi umknelas..
amh masz faktycznie male.. moze lekarzowi chodzi o to by nie marnowac tej rezerwy do stumulacji, bo przy stymulacji sie szybciej wyczerpuje?
 
Kamii czyli przejęłaś pałeczkę po mnie bo moja córeczka właśnie dzisiaj kończy 8 tygodni ;) Uważaj na siebie i nie pierz już dywanów, oknom też nic nie będzie jak trochę brudne będą. Masz kogoś kto mógłby Ci pomóc?

Dziecko mi się popsuło :( Od wczoraj marudne, nie chce spać i złości się po 10 min jedzenia z jednej piersi i muszę jej dać drugą. Chyba chodzi o to, że łatwiej leci bo po tych 10 min nadal jest mleko. Nie wiem o co innego chodzić może :/ Do tego wisi u cyca przez godzinę co 1,5h. Niedługo mi chyba eksplodują. Może to z tego gorąca? Padnięta jestem i psychicznie wyczerpana.

Fioletowa Ty już tuż tuż...
 
reklama
Do góry