reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
pachnąca super wieści, gratuluję :-D

hej :-D

a u mnie heh
wczoraj miałam skurcze co 15 minut, po kąpieli przeszły, więc poszłam spać, jeszcze ze dwa się zdarzyły i chyba było cicho
uznałam że jakby co, to mnie obudzą ;-)
choć przez moment już myślałam żeby dopakować torbę [dziś to zrobię]
dziś mam wizytę u ginki - odbieram wynik posiewu i potem jadę umawiać się na cc do szpitala
z jednej strony przez ten szpital Artura chcę koniecznie wytrzymać do 27, a z drugiej strony już wczoraj myślałam, że mogłabym urodzić - Filip miałby wtedy urodziny razem z moim bratem [chcę go na chrzestnego dla Filipa]
no ale nie wyszedł
 
pachnąca GRATULACJE!!! Witaj wśród majowych mam :)

Dzięki dziewczyny, tak też zamierzam. Co do pomidorów to jem tylko nasze, malinowe, nie kupuję tych z marketu. Innymi warzywami które są uznane za tzw ryzykowne też się nie najadam jak głupia, tylko 3-4 rzodkiewki, albo pół papryki. Nabiału na razie też nie ograniczam drastycznie. Mały nie ma kolek, kupy dobre, nie ma żadnej wysypki, więc póki co, chyba jest ok.
 
no fioletowa nie strasz nie strasz ... :p tymi nocnymi skurczami
moja kumpela skurcze też przespała i jak pojechała do szpitala to miała 4 cm (nie wiem czy to dużo?) i poród zajął jej 3 godz:baffled: a twoja ciąża tydzień młodsza od ciąży mojej sis ...
 
reklama
Pachnąca gratulacje....to ja chyba po Tobie pałeczkę przejełam...ale tylko po jedenj córci...:) Trzymajcie się cieplutko:):):)

Ja powtórzłam betę..i jest 393,5..:):):)rośnie ksiązkowo:):):
 
Do góry