reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Kamii - nie martw się, dobrze że byłaś u lekarza i mała dostała antybiotyk - szybciej jej przejdzie i nie będzie się męczyła. Trzymam kciuki, żeby szybko minęło &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ikasia - a może to Twoja pałeczka po Gryzoniu?? :)) ja na początku też ciągle spałam :) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ania - to dobrze wiedzieć o tych pieluchach :-) w takim razie zdążę :-)
 
reklama
Dzień dobry :):)
Kurcze, ja dzisiaj runda druga w Urzedzie Skarbowym, więc proszę o kciuki:):)

No i u mnie @ pewnie przylezie, bo mnie już typowo na @ boli brzuch, więc myśle kwestia 2 dni:):) Ale moze lepiej, nowy cykl, nowe nadzieje:0 I tak sie już przestalam nastawiac:-):-)
 
Ikasia tak trzeba o tym mysleć, nowy cykl nowe nadzieje, ja plamie od 4 dni na różowo, może byc to w sumie plamienie zagnieżdżającego się zarodka ale szyjka raczej wysoko i bardziej otwarta więc @ powinna pojawic się w czwartek-piątek. Trzymam kciuki za US nie daj się im:)
Reszte dziewuszek pozdrawiam i znikam na cały dzień w pracy:no: masakra
 
czesc dziewczyny dawno mnie nie bylo co tam u was slychac?

wpadlam bo chcialam sie was poradzic , @ spoznia mi sie 9 dni poszlam wczoraj do niej bo zaczelo mnie to martwic zaczesto sie to zdarza , powiedziala sie zeby sie tym nie przejmowac najwazniejsze jest zeby owulka byla i powiedziala ze jest pecherzyk dala mi zaszczyk ovitrelle i kazala sie teraz przez 3 dni bzykac , bzykac i bzykac i nie wiem wczoraj z mezem wspozylismy , ale jak ona mowila bzykac bzykac to ze duzo nie wiem diradzcie prosze
 
Kamii współczuję Twojej małej Kruszynce, jak ona musi sie męczyć:-( Mój Skarb ma tez lekki katarek, ale naprawdę lekki. Dziś i wczoraj wyciagnęlam mu gruszką po jednej kózce. Zapuszczam sól fizjologiczną, ale dzis już ostatni raz, bo gdzies mi sie o oczy obiło, że powinno sie max 3 dni zapuszczać.

Aniu mnie przed samym terminem rowniez łapal stres, czy aby na pewno wszystko przygotowane, czy o czymś nie zapomnielismy:tak: no i czy w torbie wszystko jest co potrzebne. I tak jeszcze cos dokupowalismy, bo okazywało sie, że się jednak przyda. Co do pampersów, to u mojego synka siuski wylatuja bokiem:szok: Nie źle, bo mamy własmnie z promocji jeszcze 4 op "2" hahaha. No nie wiem, może to z jedynek zaczał wyrarastać.
Na marginesie: Franek sie własnie budzi, a spi obok mnie i robi taka głośną kupę:-D hahaha a baki to potrafi jak stary chłop puszczać takie głośne:-D
W szpitalu dostalam kilka sztuk pieluszek belli i te sa wg nas najlepsze póki co:tak:

Pachnaca masz racje odpoczywaj, wyleguj się:tak:

Ikasia
a moze jeszcze nie wszystko stracone &&&&&&&

No i wstał, trzeba karmic papapa
 
pachnaca w 40dc bylam wczoraj u lekarza i powiedziala ze jest pecherzyk dala mi ten zastrzyk i kazala dzialac . powiedzioala ze to ze mi sie okres spoznia to nie wazne bo go mozna wywolac najwazniejsze zeby owulka byla
 
To powiem Ci że bardzo to dziwne.. bo to jest wręcz niemożliwe, żeby w 40 d.c. był pęcherzyk, z którego będzie owulacja. Według mnie to może być co najwyżej pęcherzyk, który nie pękł i teraz stał się torbielką..
Ale nie jestem lekarzem i nie znam się. Po prostu według mnie to jest bardzo mało prawdopodobne i dziwaczne wręcz :) Ale może tak jest - może to jakiś super wyjątek u Ciebie. W końcu lekarka powinna się znać na odczytywaniu usg.. A w razie czego bzykania wystarczy co drugi dzień :)
 
reklama
Hej dziewczynki:))

Widze że Ania jeszcze w dwupaku, Ikasia i Mysia czekają, nicola ma przesuniętą owulkę, emenems nagle zamilkła :-)
Kami dzieci chore :((

Mam nadzieję zże do świąt mikołaj przyniesie kilku z Was najwspanialszy prezent :)))
U nas dni mijaja szybko ,dużo śpimy i leniu****emy, jutro pierwsza wizyta u pediatry, dzisiaj była połozna, mamy juz akt urodzenia więc mój aniołek już formalnie ma na imię Kalina :))

Dziewczynki - nie moge się doczekac jak mój "dół" dojdzie do siebie, co noc mi się sni że się bzykam z meżem.... chyba oszaleję, po tylu miesiącach bzykania non stop czuję się jak zakuta w pas cnoty hihihi

zaraz postaram się Was troszkę nadrobić jeszcze bo tak wyrywkowo czytam :))
 
Do góry