reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Pachnąca - ciesze się że krwawienie ustało, dawaj znac szybciutko po prenatalnym i wstaw nam prosze zdjęcie tych dwóch fasolek :))) jeszcze nigdy nie widziałam takiego podwójnego usg - to musi byc piękne :))

Dziewczynki - a w biedronie - świetne klocki drewniane, mega paka za 40 zł. Kupiłam oczywiście - moja niunia trochę na nie poczeka ale do pracy mi sie przyda jak znalazł :)) polecam.


Co do brzucha - mi się brzuch stawiał odkąd zaszłam w ciążę..... to jest takie nagłe twardnienie, na kamień - całego brzucha, nie boli ale jest dziwne i powodowało że wsstrzymywałam oddech - taki skurcz. Potem mnie poinstruowano że mam oddychac jak do porodu to szybciej przejdzie. Z tego powodu od początku byłam na L4 i na nospie.

Aniu - myślałam że bedzie mi brakowało brzucha - ale nie brakuje - jest mi bardzo dobrze wreszcie nie mam zgagi, moge normalnie spać, zakładać sama buty i skarpetki..... brakuje tylko kopniaczków - a wiecie że jak leżałam juz po porodzie to tak mi coś się ruszyło w brzuszku i pomyślałam że to kopniaczki - i przypomniałam sobie że przecież moja dzidzia już obok mnie hihihi i to pewnie bączki....
 
reklama
Dziewczyny, ale mi się koszmar w nocy śnił. Nie będę się rozpisywać bo nawet nie chcę o tym myśleć, ale się bardzo zdenerwowałam. I to jeszcze z tych, że śni się, że się budzę i jest bardzo realny. Aż mnie w brzuchu zakłuło z nerwów.
Ogólnie noc mało ciekawa - młoda od północy do 1 rano urządzała takie harce, że usnąć nie mogłam (a pisałam że słabo ją czuję ;) - chyba zależy od ułożenia bo czasem i cały dzień nic a innym razem spać nie daje. W końcu usnęłam to o 5 rano obudziła mnie znów córa - czkawką ;) Czkawka u niej trwała ok 20 min, w końcu usnęłam to miałam ten koszmar...
 
Królowa widzisz, mała daje popalić..ona Cię poprostu informuje ze tam jest:):)

Gryzoń ja ogólnie widzę, że u Ciebie ogólna sielanka:):):) Super, no i ochota na seks widzę że jest:tak::tak:

Ja sobie czekam na @:):)
 
Gryzoń - super, cieszę się, że się świetnie czujesz :))) Jeszcze chwilę i bzykanko będzie ;)))

Zdjęcie stawię - coś pokombinuję :))) chociaż teraz są już takie duże dzieciaczki, że nie wiem czy się zmieszczą oba na jednym ekranie.

Królowa
- no czasami zdarzają się takie sny, a podobno w ciąży jest to bardzo częste :( Wiem, że czasami potrafią dać w kość i trauma przez kilka dni..

Właśnie Emenems - co u Ciebie??
i Aneczka - co u Ciebie???

Nicola - to pewnie lekarka ma rację :) w takim razie kciuki trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Ania - a jak Twoje samopoczucie? :)
 
Gryzoń-podziwiam Cię ja jak tylko pomyślę o seksie to mną trzęsie ...Jeszcze mnie wszystko boli ..No ten Mój "pierwszy raz"po porodzie szybko nie nastąpi - jakoś mi się nie spieszy :sorry2:
No ale ja to miałam tragiczny poród no i w dodatku wyprzeć 4 kg bobasa to juz nie jest za łatwo ..Współczuję Kobietą które rodzę większe dzieci ..:baffled:
Pachnąca-fajnie że u Ciebie już ok :)
Aniu-A Ty jak tam ?? Malutka jeszcze nie ma zamiaru wyjść ??
Moje dzieci dalej chore:( Mała na antybiotyku ... Ważyłam ją wczoraj i waży 5350 :) Czyli chyba dobrze :) zerknę w książeczkę Nadii i zobaczę ile ona przybrała po tych 6 tyg ...
Coś chciałam jeszcze napisać do królowej ale wyleciało mi z głowy...Jak mi się przypomni to napiszę :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kamii ładnie mała waży :-) Nie znam się co prawda, ale podoba mi się :-p A antybiotyk cokolwiek pomaga?
Królowo podobno koszmary i totalne pierdoły w snach w ciąży to norma.
Jeśli chodzi o moje samopoczucie, to dzisiaj jestem strasznie zmęczona. Mężuś mnie zabrał na pyszny obiadek, jak co roku na Barbórkę. Potem poszliśmy do teściów i jak mnie teściowa ujrzała to od razu hasło, że się strasznie od soboty zmieniłam po twarzy, więc pewnie na dniach urodzę :szok: Jutro wizyta, zobaczymy czy już tam coś przygotowane
 
nicola JA UWAZAM PODOBNIE JAK dziewczyny....nie jest raczej mozliwe zeby w 40dc byla owulacja....i to jest pewnie niepeknięty pęcherzyk.....rozumiem ze cykl sie moze wydluzyc, ale z calym szacunkiem, jak lekarz mowi ze w 40dc bedzie owulacja to cos z nim nie tak....zastrzyk dostalas na pekniecie zeby sie torbiel nie wtworzyla.....moze udaj sie do innego lekarza...
 
Aniu, pachnąca w ciąży miewam różne dziwne sny ale ten przebił wszystkie. Był wyjątkowo okrutny i zepsuł mi dzień. Zazwyczaj nie myślę o snach ale tym razem nie potrafię wybić go z głowy.

Aniu gotowa już jesteś na poród?

gryzoń po jakim czasie po porodzie seks jest bezpieczny? Mi na początku w ogóle się nie chciało, potem jak mi się zachciało to dopadł mnie ten nerwoból. Teraz męża nie ma. Wyposzczę się w czasie tej ciąży ;)))
 
Królowo na poród jako tako jestem gotowa, nie boję się fizycznego bólu. Ale dopóki nie wrócimy z dzidzią w ramionach do domu, w mojej głowie pewnie będą się takie rzeczy działy, że szok. Mimo wiary, że teraz będzie dobrze, ten strach jednak gdzieś tam siedzi, nie da się go całkowicie wyprzeć.
 
reklama
cześc kochane wpadam tylko sie przywitac i ide brac prysznic, mam dośc, nogi do tyłka mi wchodza po całym dniu.
A jesli chodzi o Nicoli owulkę to jest to oczywiście możliwe, bywaja czasem takie anomalia i cykl może sie bardzo wydłużyć a owulacja wystąpic bardzo późno. Sama jestem przykładem tego że owu miałam około 40dc i zaszłam wtedy w ciążę. Skończyła się ona nieszczęsliwie po prawie 8 tygodniach ale owu była i to własnie późno
 
Do góry