reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
królowa-ponoć seks można uprawiać 6 tyg po porodzie ale sa kobiety które już po 4 tygodniach czują się na siłach a są takie jak ja które poczekają z pół roku :-D nie no bez przesady ale mi właśnie mija 6 tyg i nie wyobrażam sobie już uprawiać seks .. blizna jeszcze boli i w ogóle jakoś tak ..:baffled:
 
reklama
A ja dzisiaj z rana na papierze toaletowym zobaczyłam znowu krew. Co prawda nie leci ze mnie tylklo raczej ślady na papierze zostaję, ale i tak się boję. Zaraz idę do lekarza na prenatalne, to może powie mi co się dzieje, bo jestem zestresowana na maksa. I oczywiście nie mogę przestać myśleć o tym - ciągle mam jakieś wizje i czytam w necie różne głupoty.
Odezwę się po wizycie. Trzymajcie kciuki.
 
Pachnąca trzymamy, będzie dobrze. Fajne widoki dzisiaj będziesz miała :-) A może to przy podcieraniu masz ślady, bo masz jakieś zadrapanie?
Ja też zaraz wybywam na wizytę, proszę o modlitwę
 
pachnąca trzymam kciuki

witam dziewczyny

ech nie mam teraz czasu na nic, młody znów choruje [znów coś z nosem, dobrze że na razie konkretnej infekcji nie ma]
ja mam multum zamówień i nie mogę się spod nich wygrzebać, dlatego tak mało mnie na forum
mam nadzieję że wkrótce będę mogła się więcej poudzielać

miłego dnia
 
Aniu Pachnąca &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Królowo współczuje koszmarów... Ja od kilku lat potrafie miec takie sny, że tylko ksiązke z tego pisać:no: A z seksem po porodzie jest tak jak pisala Kamii. Chyba po cc można wcześniej. Ja myślę, że juz za kilka dni spróbujemy, bo mnie tak Gryzoniowi śni sie seks z mężusiem:-D

Co do owulacji Nicoli to zgodzę się z Myśą, że jest możliwa tak późno. W cyklach monitorowanych i z Clo moja najpóźniejsza była w 29 dc,a to nie był mój najdłuższy cykl.

Aniu rozumiem Twój strach, przytulam Cie mocno i wiedz, że wszystko będzie dobrze:-)

Gryzonku
mój Franio tak duzo nie śpi :) Zdarza się, ze juz co drugie karmienie nie zasypia. W dzień to sie pozabawiamy, pójdziemy na spacer, ale w nocy.... Dziś obudził sie o 3, nakarmiłam Go odbiłam i patrze a mały ma oczy jak 5 zł i ani mysli spać. No i usnal dopiero o 5, a ja zdążyłam w tym czasie przysnąć kilka razy: podajac butelkę, lulając w leżaczku hahahaha.
Acha nasz Skarb reaguje na nalewanie wody do wanienki! Jesli popłakuje przed kapaniem i zaniose go do łazienki gdzie mąż nalewa juz wodę to mały natychmiast sie uspokaja i kieruje wzrok w strone skad dobiega hałas. Jakie to cudne jest!
 
Królowa, ja też mam koszmary. Najgorsze są takie o krwawieniu...Dobrze że to tylko koszmary.

pachnąca to pewnie znów ta kosmówka. Nie panikuj póki nie ma opinii lekarza.

A mnie mąż przyniósł z pracy wirusa. Sam leży i kaszle jak gruźlik, a mnie już gardło drapie od wczoraj. Ledwo miesiąc temu się wychorowałam i znowu...Poszłam do przychodni po recpty dla babci i mi lekarka przy okazji zajrzała w gardło i stan zapalny. Najgorsze, że nie można zapobiec. Na razie się grzejemy, dużo witaminy C, herbatka z lipy i czosnek. Oby się nie rozłożyć!!!
 
Ania - trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&7

Mavika - kuruj się i się nie martw, infekcje w ciąży się zdarzają :) sama przechodziłam przeziębienie :) odpoczywaj dużo:)

Kruszka- taki uśmiech i spojrzenie maleństwa potrafi wszystko wynagrodzić :))))

Fioletowa - właśnie się zastanawiałam co u Ciebie :) Mam nadzieję, że u synka szybko się unormuje i przestanie chorować. Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
I zaglądaj częściej :))

Ja już po wizycie - wszystko u mnie w jak najlepszym porządku. Oba dzieciaczki żyją, są zdrowe i mają bardzo dobre wyniki. Prawie nie różnią się wielkością i to dobrze. No i przezierność karkowa u jednego 1.6 a u drugiego 1.8 :-)
Co do krwawienia - lekarz powiedział że nie widzi nic niepokojącego, robił doplera - wszelkie przepływy i ukrwienie i mówił, że nie widać ani krwiaka ani oznak oddzielania się kosmówki. I jego zdaniem albo się krwiaczek wchłonął albo to krwawienie było od Clexane (jako skutek uboczny). I nie widzi na razie zagrożenia żadnego, ale zaleca dużo odpoczynku, bo to newralgiczny okres. Wizytę następną mam kontrolnie w przyszły piątek :-)
Ale mi ulżyło strasznie!! :-)
 
Kruszka takich radosnych momentów to będzie coraz więcej, jak i postępów Frania. Ani się obejrzysz, a zacznie się na boki przekręcać, siadać, pełzać...
Pachnąca super wieści, tylko tak dalej :-)
Mavika współczuję choróbska :-(
Mojego gina dzisiaj nie było, ale inny przyszedł na zastępstwo. Szyjka jeszcze nie wygląda jak do porodu, jutro mam iść na ktg do szpitala, to będzie i mój gin na dyżurze i zobaczymy co dalej
 
reklama
Ja tylko Kochane melduję, że u mnie @ się wlasnie zaczyna...już brazowo-rozowe leci, wiec pewnie jutro na dobre się rozkręci....tym razem przyszla wczesniej.....
 
Do góry