reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dziewczyny, ale rozpisałyście się... Nie jestem w stanie nadrobić.

Kamii to chyba normalne że starsza siostra próbuje "pomagać"; moze chce się czuć też ważna w tym wszystkim?

Ja dziś cały dzień leże, źle się czuje, znów mam pobolewania w podbrzuszu. Wszystkie czarne scenariusze mam w głowie niestety...
 
reklama
hej dziewczyny.....
kamii moze faktycznie jest tak jak napisala agusiek moze ona tez chce byc wazna w tym wszystkimi chce pokazac ze chce w tym uczestniczyc

agusiek przestan , staraj sie miec same dobre scenaruiusze bo moja kolezanka tez tak ma chciala byc w ciazy ale jak juz jest to wogole sie nie cieszy boi sie ze cos jest nie tak ze cos sie stanie , i przed wczoraj miala brazowy sluz przestraszyla sie ze poronila poszla do lekarza i dostala dupka i siedzi juz w domu ma urlop , jak bedziecie zle myslec to to wam nie pomorze a moze tylko zaszkodzic i w koncu sobie wykraczecie

wiecie co te moje temperatury sa jakies dziwne miala bym prosbe zagladnijcie na wykres i zobaczcie nie ma przez chwile zeby byly stale temp albo zeby wzroslo i szlo do goy tylko jak wzrosnie zaraz spada nie wiem juz zglupialam a moze ten termometr jest zły ,, myslalam ze jak zaczne robic wykresy to mniej wiecej zobacze kiedy moze u mnie owulka byc a tu dupa góry i doliny na nim sa :/
 
Kami ważne że nic się nie stało..a widać że mała chce pomagac...a to ważne...:):)):)

Ja dzisiaj 8 dc...i jakos mi wszystko "wisi"..kiedy bedzie owulacjia...co ma być to bedzie:):)
 
Nicola przestan już z ta temperatura. Dopiero ci dziewczyny pisały coś na ten temat wydawało się ze zrozumialas a dziś od nowa. Wywal ten termometr za okno!
 
Kamii ale numer z Nadii :)))) Chciała być pomocna... Jakby coś się działo to Natalka na pewno dałaby Ci znać...

Emenems ja myślę, że starszą dziewczynkę zwyczajnie nudzi przebywanie z młodszą a do tego zazdrosna o tatę jest. Pewnie z tego wyrośnie a teraz chyba nic nie zrobisz. A swoje dziecko zawsze inaczej się traktuje i Twój mąż będzie w nim po uszy zakochany więc obaw nie ma.

Pachnąca też myślę, że przy bliźniakach szybciej będziesz rosła. Jak się czujesz?

Na początku ciąży kupiłam w mothercare spodnie z gumką, które szybko zaczęły mnie cisnąć w brzuch, ostatnio je założyłam i zauważyłam, że już nie cisną bo brzuch przesunął się do góry :)

Jutro poniedziałek, aż się boję do pracy wrócić, że moje plecy się odezwą. Wciąż nie przeszło, ale jest lepiej bo od dwóch dni głównie leżę, gdy siedzę oczywiście boli :(
 
agusiek mnie często bolał brzuch, czasem mocno. Lekarz zawsze mówił, że to normalne. Gdy bolało bardziej, brałam nospę. Lekarz mówił, że powód do niepokoju pojawia się gdy bólowi towarzyszą plamienia lub krwawienia albo gdy ból nie przejdzie po 3 nospach. Macica się rozciąga, więc boli.
 
Ja pewnie schizuje, ale strach o poronienie jest ogromny. Na dodatek hustawka nastrojów (chyba hormony), samej mi ze soba dzisiaj źle...
Tak bardzo boję się zaszkodzic tej malej kruszynce we mnie...
 
reklama
Do góry