reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
dzięki aneczek.
Jej mama ma faceta 20 lat młodszego, jakiegoś 20 latka...szkoda gadać...rodzeństwa od strony mamy nie będzie miec na bank, kobieta w tym wieku kończy 40 i wątpię by planowała dzieci jeszcze.
 
reklama
miedzy nami 4,5 - to ona jakaś dziwna jest...teściowej zawsze nie pasowało, że 24 kobieta ogląda się za 18latkiem...no a teraz to w ogóle - były jej uczeń
 
Heh, trochę mnie zatkało. Ja zawsze wolałam starszych, młodsi nigdy mnie nie interesowali. Nie mówię, że to złe, ale niepraktyczne ;-) Jak ona będzie miała 60, on dopiero 40.
 
Hahahahaha. No to kiepsko to widzę. Znam przypadek kiedy facet przychodził do mamy, ale po czasie stwierdził, że córka mu bardziej pasuje ;-) Kra kra hihi.
 
Ale wy historie opowiadacie :) Emenems nie przejmuj się dzieci z poprzednich związków zwykle tak właśnie reagują. Niedługo będzie bunt. Nie przeskoczysz.

Ja w Gnieźnie. Miało być tak pięknie, wczoraj trzydaniowa kolacja dziś zwiedzanie. A ja kolację pół wieczoru oddawalam porcelanie, a dzisiejsze zwiedzanie mnie normalnie zwalilo z nóg. Ale przynajmniej spędziłam troche czasu z mężem. Lubię z nim wyjeżdżać:)
 
a ja tort zjadłam właśnie...zaraz do roboty ide to sobie tłumaczę że spalę....

Mavika
nie pocieszasz...dlatego w lutym planuje urlop w Gdańsku w czasie jak ona tutaj przyjedzie, nie potrzebne mi są nerwy, marzę jak będzie już starsza i będzie można jej coś więcej powiedzieć, zwrócić uwagę itp. heh
 
hej dziewczyny :)
ja dzis sie przeraziłam..poszłam do toalety i zostawiłam Nadie z małą ,a jak wracam Natala rozebrana bez pampersa ,nóżki z pajacyka wyjęte , body rozpięta a Nadia mówi "Nania przewija " :szok: matko dobrze ,żę przy wyciąganiu jej nóżek z tego pajacyka nic jej nie zrobiła ..
Emenems-bo ja już się pogubiłam ..Nie masz dzieci ,ale mieszkasz z córką męża tak?? no a ta druga dziewczynka o której piszesz??
 
reklama
Do góry