reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
wiedziałam że musi byc wszystko dobrze!!! ale jak lekarz się tak pomylić mógł co za idio.a ! po co taki stres !!!
ehhhh ale wiedziałam że wszystko bedzie dobrze i wkońcu przerwała się nasza zła passa!!! Suzi wracaj wszystko i slij nam fluidki!!!:)zaciskamy za wysoka betke &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
to która następna??:) piszcie które dni cyklu macie!!!:)
Den no to naprawde masz ,,króciutki,, ten cykl!!! a robiłaś jakieś badanka hormonów dlaczego taki dłuuugasny cykl??
 
Ostatnia edycja:
wiedziałam, wiedzialam, wiedziałam!!!!!!!!! Super że u Suzi wszystko ok. Tego lekarza to walnęła bym w łeb i to tak mocno że zrozumiał by że nie nadaje sie do dalszej pracy z kobietami.
Den kurcze pokręcone masz te cykle ,gdzieś musi być przyczyna, a może taki juz Twój urok. Ja też miałam długie cykle i lekarka mi powiedziała że taki mój urok ale po kilku miesiącach leczenia to jakoś to się powoli zaczęło wyrównywać.
maja ja dzisiaj mam 21dc, jak dobrze pójdzie to za w następny weekend powinno sie wszystko rozstrzygnąć
 
wlasnie chcialam napisac ze na inny forum czytalam ze dziewczyna robila testy ciazowe i jej nie wychodzily okresu brak juz jakis czas.. poszla na bete a tu ciaza... den zrob bete
 
No i cale szczescie ze wszystko dobrze Teraz juz bedzie z gorki...:)

U mnie dzisiaj 5dc...3 dzien z clo...jeszcze 2 dni...i tak sie zastanawiam kiedy zaczac testy owu robic....myslicie ze zaraz po odstawieniu clo to za wczesnie...
A i jestem z siebie dumna, bo mierze temperature:) Codziennie 6.30...no i narazie 36,5-36,6-36,6....wiec jakas stala jest:) Zobaczymy co bedzie dalej:) Buziaki
 
reklama
Den no ja też bym się wybrała na betkę !!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a może sie udało właśnie i juz nawet serducho bije a ty się dolujesz!!!OBY&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ania ja myslę że na tym urlopie to zmajstrujecie fasolinkę&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Myśa no to mocno zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&żeby były te II krechy i wsio się udało jesteś kolejna po Suzi której się musi udać !!!w ten weekend czy za tydzień robisz teścik??ilo dniowe masz cykle??
ja dziś 23dc i tempka spadła a mój wczoraj mówi że czeka na niedziele żebym teścik zrobiła bo bedziemy w domku razem i on musi zobaczyś te II kreski ,nie wiem skąd ma pewność że je zobaczy ,bo ja nic a nic nie czuje oprocz tego ze to nie mozliwe zeby sie udalo i ze na dniach przyjdzie @ bo zaś mnie tak wysypało na buzi że jestem jednym wielkim prycholkiem:/
Ikasia ja w tym cyklu zrobiłam 3teściki ,pierwszy w 8dc bo jakiś śluzik miałam dziwny ,pózniej w 12 i miałam już nie robić ale w 15zrobiłam i wyszły mi grube II krechy, a zawsze zaczynałam tak od 12dc przy 28dniowych ale nie wiem jak to jest przy CLO
 
Ostatnia edycja:
Do góry