reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
qrcze oby to niebyła prawda!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&Suzi mocno zaciskamy !!!
Agnieszka oby naprawde była ostatni raz ta @ !!! a poźniej spokojne 9miesięcy :)&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Den zrób rano sikańca nie wieczorem!!!który masz dc??
 
reklama
qrcze Suzi bądz dobrej mysli MUSI BYC DOBRZE!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Dziewczyny jak któraś będzie miała jakies info od Suzi to dajcie tutaj znac bo strasznie się martwię!!!
 
Ostatnia edycja:
no przeczytalam na weterankach ze jutro Suzi ma miec robioną betke i usg ,i dziewczyny tam pisza ze niemozliwe zeby byla taka piekna betka w pozamacicznej!!! więc kochane zaciskamy mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&wszystkie za nasza Suzi i trzymamy tak długo aż nam tutaj za 8miesięcy pokaże swoje maluszki!!!!
 
Teraz mocno zaciskamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& żeby nam tu wróciła w dwupaku i oznajmiła dobre wieści!
A potem &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& aż nam pokaże jakieś zdjęcie z usg &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
I wreszcie za szczęśliwe rozwiązanie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Suzi jesteśmy wszystkie z Tobą &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
mi też się wydaję że przy tak wysokiej becie to pozamaciczna dała by sie juz we znaki. Ja (przy becie już nie pamiętam chyba około1000)miałam przy pozamacicznej dwa lata temu to mialam tragiczne bóle brzucha, jeszcze tak mnie nigdy nic nie bolało jak ten brzuch. Lekarze w UK pytali mnie wtedy czy nie boli mnie bark-plecy bo podobno to objaw pozamacicznej. Na szczęście ciąża była tak mala że sama sie oczyściła. Moja kolezanka znów też miała pozamaciczną i tydzień po @ też dostała strasznych bóli brzucha, pękł jej jajowód i dostała krwotoku wew. Myśle że u Suzi wszystko dobrze się skonczy, jest w dobrych rękach i bezpieczna w szpitalu
 
reklama
biedna suzi!
mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze, ale taki stres po takiej radosci:(((
mysa , maja kochane- ja robiłam test wtedy wieczorem, a potem rano- dupa i nic:( chociaz przy problemach suzi to nic takiego, mam nadzieje ze wsystko bedzie dobrze

ja mam 67
dc i tempka wysoka- 36,9 bez lutki 3 dzień a moje tempki to 36,2-36,4:/
a mialam miec @ i clo od pt a tak znowu cykl na straty:(
 
Ostatnia edycja:
Do góry