reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Suzi super...betka faktycznie sliczna...:)
Ja sie dzisiaj zastanawialam kiedy zaczac robic testy owu...dzisiaj jest 3 dc...do 7 dc biore clo, to chyba n ie ma sensu ich robic nie?? Bo owu nie wystapi podczas brania clo...chcialabym zaczac robic testy chyba tak od 10dc...zweby jej nie przegapic...
 
Suzi super...betka faktycznie sliczna...:)
Ja sie dzisiaj zastanawialam kiedy zaczac robic testy owu...dzisiaj jest 3 dc...do 7 dc biore clo, to chyba n ie ma sensu ich robic nie?? Bo owu nie wystapi podczas brania clo...chcialabym zaczac robic testy chyba tak od 10dc...zweby jej nie przegapic...
a jakie długie masz cykle?? Najlepiej to zacząć robić od 10-12dc
 
czesc dziewczyny:)
suzi gratulacje, jest pieknie:D
annka twoj to ładne wyniki ma bardzo, tylko pozazdroscic ruchliwosci
ja zdecydowałam- odstawiam lutke i zobaczymy- ciagle nie ma@ i ciagle tempka wysoka ale nici robilam przed chwila test i nic:(
dobranoc
 
czesc dziewczyny:)
suzi gratulacje, jest pieknie:D
annka twoj to ładne wyniki ma bardzo, tylko pozazdroscic ruchliwosci
ja zdecydowałam- odstawiam lutke i zobaczymy- ciagle nie ma@ i ciagle tempka wysoka ale nici robilam przed chwila test i nic:(
dobranoc
kochana ale Ty robiłaś test późnym wieczorem??? Może dlatego nie wychodzi, zrób z porannego moczu
 
suzi gratulacje obyś za nie długo tuliła swojego bobaska;-)
den test wykonaj z porannego wtedy jest najwieksze steżenie hormonu!!moze i ty powiesz nam wkoncu radosna nowine bo ciagle nas mało jest tych którmy sie udaje
ikasi moim zdaniem spokojnie od 11dc mozesz robic owulacyjne bo raczej jak clo sie bierze to owulki nie ma clo pomaga rosnac pecholkom tak ze jak 7dc odstawisz to jeszcze maja czas na podrosniecie i pekniecie
błonka kochana a ty nie badz złej myśli a może akurat na wakacjachcoś zmajstrujecie;-)
u mnie dziś 2 dc i @ na całego eh...myśle ze ostatni raz mnie nawiedza:wściekła/y:
 
reklama
dziewczyny suzi pisała w innymwatku że ma podejżenie ciąży pozamacicznej i idzie dziś do szpitala..... trzymajmywszystkie mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& aby wszystko było ok z nią i maleństwem!!!!!
SUZI kochana mocne &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&dla ciebie i pisz nam tutaj dobre wieści!!!



no błonka była szybsza;-)
 
Do góry