reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Błonka, Mysa no więc i ja liczę na poprawę:) może te witaminki naprawde cosik pomoga ale narazie na nich poprzestaniemy i zobaczymy jakie beda wyniki ,teraz robimy wszystko sprawdzamy hormony jego , chlamidie i szczegolowe badanie armi do tego przeciwciala przeciwplemnikowe wiec calusienkie badanie męzulka i zobaczymy co sie dowiemy ,ale do tamtego androloga nie powrocimy napewno ,jakos tak sie nie bardzo u niego poczulismy ,zapytal co nas do niego sprowadza ja powiedzilam ze sie tyle stramy o dziecko ,on czy męzulek bral sterydy moj ze nie , on czy jestesmy malozenstwem ,ja tak on no musicie zrobic szczegolowe badania ale ja mysle ze dla was tylko invitro, ale napewno pan nie bral sterydow moj mezulek no nie bralem nigdy tylko odzywki , dobra pan sciagnie spodnie i zobaczymy jadra ,nic ne powiedzial tylko ze da skierowanie na badania i znimi zebysy wrocili ,i znowu ale napewno pan nie bierze zadnych koksow? moj juz sie wqrzyl i mowi ze nie ze gdyby bral to by powiedzial bo przeciez wie ze to by mogla byc przyczyna ,no i gostek dobra wroccie jak bedziecie mieli tamte badania . i tak wygladala nasza wizyta;/
Tak Ani męzuś to koń rozpłodowy:p takie miał super wyniki że moj tylko może pozazdrościć
 
reklama
maja ale przeciesz wam sie udało zaciążyć to twój M nie moze miec takich zlych wyników!!!badzcie dobrej myśli a napewno sie uda;-)
ja słyszalam że faceci nie powinni dużo jajek jesc bo im sie popęd zwiększa:tak:tak wiec w płodne dni karmic swoich M jajkami dziewczyny:-D
to kto teraz testuje dziewczyny????u mnie to jeszcze hohoho:-(
 
no wlasnie niewiem czemu stracilismy ale moj ginek powiedzial ze moze byc tak ze wlasnie za slaba armia jest ale zeby probowac i nie poddawac sie no ale zobaczymy moze faktycznie sie polepsza wyniki armii i bedzie wszystko elegancko ja mam termin @ na n astepny wtorek ale jak mezulek bedzie tak naciskal i doszukiwal si ewe mnie objawow ciąży to pewno w niedziele zrobie ten tescik ;/
 
dzieki dziewczynki za wsparcie i nadzieje, ale tyle razy juz te testy robiłam, ze gdyby mialo cos wyjsc to by wyszlo, wiec grzecznie czekam na @. a cykl stracony bo bez lekow nie mam owu:(
a moj tez kazal mi sie dobrze prowadzic jak usłyszal, ze tyle juz dni bez@ i sie smial, ze moze przed iui sie udało, a mnie to tylko wkurza, bo nic nie działa jak powinno.
maja bardzo dobrze ze poszliscie od tego goscia- naciagacz i tyle.
nam tez badanka nasionek wyszły srednie, ale doktorzy dwaj powiedzieli ze warto za jakis czAS powtorzyc, bo to moze byc chwilowe i zeby sie za bardzo nie przejmowac:, tylko działac)
 
no to działamy w przyszłym cyklu też a pozniej na pazdzirnik mamy wizytke w klinice wiec zobaczymy moze ja odwolamy:) właśnie sprawdzilam ze nasrepny cykl nam odpada;/ bo max mozemy sie przytulic w 13dc bo ma miec mezulek przerwe przed badaniami od 5do3dni a chcemy zeby bylo 4 tak wiec lipa nastepny cykl nam odpadnie chyba ze mi @ teraz przyjdzie z opoznieniem albo wczesniej to moze sie zalapiemy;)
 
Ostatnia edycja:
my tez placilismy zza podstawowa 100zł a za rozszerzone 200 teraz.Ania bo tak nam juz 2lekarzy powiedzialo ze przy takich wynikach tylko invitro , a trzeci ze moze byc tak ze naturalnie mozemy zachodzic ale bede poraniac bo sa za slabe plemniorki ale zeby probowac bo moze wkoncu zaskoczy jakis dobry:) no nic poczekamy na kolejne badanka i bedziemy wiedziec co i jak , zobaczymy .a tu teraz we wtorek @nie nadejdzie a za miast niej II grubasne krechy ,wysoka betka a za chwile bijące serducho:) ehh marzenia za ktore oddalabym wszystkie pieniadze:)))
 
reklama
Do góry