reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
suzi chyba jutro bedzie w domku :) i dziekuje Wam za dobre slowa i kciuki :)
Maja &&&& nie mysl pesymistycznie, podobno jak kobieta jest przybita to ciezej dochodzi do zaplodnienia bo organizm uwaza ze to nie najlepszy moment na dziecko.. wiec :) głowy do góry :)
A u mnie 8 dc... jeszcze jutro clo a potem to juz tylko czekamy czy cos urosnie..
 
reklama
Super że Suzi wyjdzie jutro!!!
Ehhh Aniu no to po urlopie się uda !!! ale się uda kochana napewno!!!
Błonka jak cosik to chyba do zapłodnienia doszło już ale nie mogło sie udac z taką armią no i zreszta przez caly cykl tylko 2razy się przytuliliśmy dzień przed owulka i chyba w dniu owulki wiec mało podziałaliśmy . No ale mężulek leci 23września na badanka i bedziemy wkońcu wiedzieli co i jak i na czym stoimy czy jest jakas szansa żeby sie udało naturalnie czy faktycznie tylko IVF , jednak zdecydowaliśmy ze jak cosik to w Pl sie bedziemy leczyc bynajmniej naarazie . Kochana no i zaciskam &&&&&&&&&&&&&żeby pechole urosły a ty w tym cyklu IUI??
 
maja no ja sie do IUI szykuje jak cos urosnie.. no bo plan z miesniakiem legl w gruzach.. powiedziala ze jest za maly pozatym blizna po operacji bedzie wieksza przeszkoda w donoszeniu bo macica moze peknac.. wiec go zostawiamy poki co, teraz robie 2 proby z IUI a potem laparo jak nie wyjdzie. Ale polozylam swoje szanse w tym cyklu na encortonie.. moze on pomoze..
 
maja a bierzecie cos na armie? przypomnij mi :) jak tak no to pewnie bedzie jakas poprawa, u mojego tez kiepsko z nasieniem bylo, bral moj emek androwit i cos tam jeszcze i do inseminacji bylo potem az 40 mln koleszkow
 
maja dzięki za &&&&&, test robie w następny weekend a ten cykl chyba potrwa 30-31dni
a ja mojemu męzowi kupuje zestaw witamin bez specjalnej nazwy selen, cynk i wit.E, juz po miesiącu mówi że widzi różnice. Wczesniej zauważyliśmy że mial w nasionkach duzo zlepów a teraz nie ma, jest zupełnie inne
 
Błonka no my narazie bierzemy tylko witaminki Wellman Cinception to taki zestaw wszystkich witamin i mikroelementow , narazie ten androlog nic nie dał na poprawe armi bo kazal zrobic inne badania i z nimi wrocic do niego ,ale my zdecydowlaismy ze zrobimy gdzie indziej te badania i pojdziemy do kliniki nieplodnosci a nie do niego bo jakos nie bardzo nam sie spodobal ten gościu jakis taki gbur i wogole bylismy 5min w srodku , z czego 4 razy zapytał czy mężulek nie bierze żadnych sterydów bo nie chciał uwieżyc ze nie bo taki dobrze zbudowany i w sumie chyba nie uwierzyl ze ich nie bierze a ngdy nie brał ,zrąbał nas że mężulek bierze odzywki białkowe a znwu jak byłam teraz u swojego ginka to on po raz kolejny kazał brac odzywki bialkowe bo poprawiaja jakosc nasienia i mowil ze same witaminki moga tez mocno poprawic armie ale gdzies czytalam ze to nie prawda wiec sama juz nic nie wiem ,zobaczymy jak pojdziemy do tej kliniki co tam nam powiedza
 
no właśnei Myśa ja tez uwarzam że jednak witaminki moga pomoc bo przeciez maja wplyw na armie jak je przyjmujesz no to armia sie nimi żywi i napewno cosik pomagaja , a Wy byliscie u jakiegos lekarza z armią??
 
maja jasne ze witaminy poprawiaja nasienie!! u nas jest tego dowd, pamietasz jak sie martwilam ze moj m ma slaba armie? a teraz to kon rozplodowy normalnie! a co do bialek to tez slyszalam taka opinie zeby duzo bialka jest jak sie chce dzidziusia, mowie o panach..
no jak gburowaty to sobie go odpusccie, tylko nerwow napsuje a nic nie zrobi konkretnego.. wizyta 5 minut to nie wizyta.. dzien dobry i do widzenia chyba...
 
reklama
no właśnei Myśa ja tez uwarzam że jednak witaminki moga pomoc bo przeciez maja wplyw na armie jak je przyjmujesz no to armia sie nimi żywi i napewno cosik pomagaja , a Wy byliscie u jakiegos lekarza z armią??
robiliśmy tylko to podstawowe badanie, na jakoś, ruchliwośc i wogóle, ankka chyba tez męża wysłała na takie badanie, spermiogram to się chyba nazywało. Z wynikiem poszlismy do mojego ginka który stwierdziła że wyniki kiepskie, no fakt nie były rewelacyjne ale znów mój R miał tak dużo plemniczków że ilość nadrabiała jakość. Dwa razy miał to robione i później wyniki było juz lepsze.
 
Ostatnia edycja:
Do góry