reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
maja tez słyszałam ze dobrze sie starac- chyba zebys była po zabiegu, to co innego, ale skoro naturalnie sie wszystko oczysciło, to nie ma przeciwsazan
mysa a moze po clo sie same ruszyły jajniki?
podobno clo ma takie działanie, ze stymuluje tez po odstawieniu- kiedy brałaś?
moze sie wstrzeliliscie akurat:) &&&&&&&
ja jak na złosc- 63dc, tempka wysoka, testy ujemne a @ nie ma. zawsze przychodziła w 7 dniu brania lutki a tu nic. no ale wiadomo- skoro czekam na @ zeby sie stymulowac i isc na iui to oczywiscie sie małpa wredna nie pojawia na złosc. ale gdybym chciala na urlop jechac i miec spokoj to by była i by sie pewnie przedłuzyła. eh, złosliwość...
 
reklama
Kurcze...63dc....wspolczuje:szok: Ja mam dzisiaj 29dc i juz nie mogę sie doczekac @...ale dzisiaj juz przyjdzie...bo brzuch starsznie boli....wiec będzie...a juz chce zeby przyszla zeby zaczac nowe staranka:):) Jestem pozytywnie nastawiona na ten cykl i postanowilam sobie ze zrobie wszystko zeby sie udalo....nawet będę mierzyć temperature....choc tego nie znosze...ale jak mus to mus:-) My dzisiaj jedziemy sobie na festiwal pierogow...wiec sie najemy....milego dzionka...:):)
 
den ja brałam teraz ostatnio clo przez 3 cykle a ten obecny cykl nie wzięłam, byłam zła że zapomnialam wziąć ale potem pomyślałam że przerwa tez jest potrzebna bo podobno nie wolno za długo brać clo.
Dziewczyny ja zaszłam w ciąże właśnie w 60 czy 70dc już nie pamiętam, mialam owu bez leków sama nie wiem kiedy, wkurzyłam sie w końcu że nie mam @ i wzięła lutke na wywołanie, nadal @ nie było i zrobiłam test, wyszedl pozytywny no ale niestety finał znacie tak więc w takich długaśnych cyklach owu jest mozliwa, jestem tego przykładem.
ikasia smacznego :-)
ankka to będę jutro trzymać &&&&&&&& za męża żeby był dzielny
 
ja mam domowe laboratorium , Ania ja równiez zaciskam mooocno &&&&&&&&&&&&&&&&& żeby twojego m badanka wyszły dobrze!!!!
Ikasia ale ci zazdroszcze pierogiii jak ja je lubie:))
 
hey dziewczyny zrobiłam sikacza dzis bo jest 28dc i jedna krecha;-(trudno.....nikt nie mowił ze bedzie łatwo;-/tak wiec czekam na @ powinna byc dzis i zaczynamy nowy cykl a nowy cykl to nowe mozliwosci;-)napewno uda sie tym razem!!
 
annka jak moj miał badanie, to udawał, ze go to nie rusza- ja za to cały czas przezywałam, ze to dla mnie robi. dopiero po sie przyznał, ze to dosc duze przezycie było. ale my przechodzimy czesto duzo gorsze badaniai i boleśniejsze:/

myśa no własnie mi po tempkach wygląda, ze owu była albo dwadziescia pare dni temu albo 14 dni temu- mam podwójny skok a lutka dopiero 6 dzien wiec to nie ona- chociaz podbiła mi troszke temperature

lkasia jak miałam cykle ok 30 dni to tez nie mogłam sie doczekac i konca i testowania a teraz nawet nie zwracam uwagi i ciesze sie ze @ nie ma bo mamy remont. dopiero nastepny miesiac bedzie ze spieciem- najpierw czy jajniki bez torbieli bo iui a potem czy sie uda
a test robiłam 10 dni temu i na razie mi sie nie spieszy go powtarzac- ciagle jedna kreska działa wkurzająco, poczekam najpierw czy po odstawieniu lutki przyjdzie, a raczej tak, wiec nie bede wyrzucac kasy w błoto- na te testy przez ostatni rok to wypłata juz chyba poszła- ciagle owulacyjne(a niby bez sensu przy pcos) i ciazowe(tez bez sensu bo ciagle nic)
 
reklama
Dzien Dobry poniedzialkowo Matko jak się dozleniwiłam przed wekend...a tu do pracy trzeba isc...

Testy owulacyjne nie są tanie...ja kiedys kupilam na allegro, ale jakos srednie zaufaie do nich mialam,..bo nie wskazywaly owulki a te aptekowe tak...wiec chyba juz wole wydac troszke wiecej kasy a miec moze weikszą pewnosc..choc jej nigdy miec nie mozna:p...
U mnie @ przyszla wczoraj na festiwalu pierogów:p...ale od razu czlowiek lepiej sie czuje....no i dzisiaj 2 dc....jutro zaczynam brac clo....we wczesniejszym cyklu brałam pol tabletki...teraz mam zwiekszyc do calej...zobaczymy co z tego wyjdzie...no a od jutra postaram sie mierzyc temp, jak @ bedzie juz zanikac...bo teraz nie bardzo jest jak...Wy mierzycie podczas @...??
 
Do góry