reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
Witam się wtorkowo:)
Dzisiaj pierwszy dzien z CLO...postanowilam brac go rano, bo tak mi wygodniej:)...no i mierzylam temp...dzisiaj 36,5...:)
Milegfo dzionka:)
 
reklama
ja teżwitam sie wtorkowo z @...jednak przyszła w nocy:wściekła/y:ajeszcze miałam jakieś nadzieje:shocked2:no ale trudno sie mowi zyje sie dalej.od 3 biore clo a potem staranka i staranka;-)
ikasia widze ze znowu 2 dni przedemna jestes;-)
anka hehe no to faktycznie pecha masz ale wiesz nie mosisz miec akurat pecha w tej dziedzinie tak ze sie nie nastawiaj źle;-)ale wiem jak to jest przykro jak sie zobaczy jedna kreche a tak bardzo chce sie zobaczyc dwie,,,nawet człowiek sie wpatruje i widzi ta 2 kreche choc jej nie ma:no:
maja trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&aby wyniki wyszły dobrze i żebyś szybciutko zaciążyła!!!!!
błonka kobieto nie bój sie nic a kto ci powiedział że po laparoskopi sie nie udaje czy coś takiego? ja laparo miałam bo tak mi powiedział jeden "fachowiec"tylko na mnie spojrzał i powiedział że mam PCO i trzeba laparo...bez badan bez niczego tak poprostu powiedział i ja sie zgodziłam!!!powiedział ze zaraz nastepnym razem po laparo sie uda...nio i zrobił wziął kupe kasy po czym powiedział ze mam nie droznejajniki i musze brac danazol pół roku...załamałam sie normalnie...przeciesz zaraz po laparo miałam zajsc no ale kazał to kazał ale po 2 miesiacach stwierdził ze trzeba zrobic badanie droznosci(nie pamietam jak sie nazywa)jajowodów i znowu krzyknał cene z kosmosu....wiec zadzwoniłam do innego lekarza i kazał mi przyjsc powiedział ze takie badanie zrobi mi za darmo na nfz i pyta jak tamten lekarz zrobił mi laparo bez badan i ze przez niego mogłam wogóle nie miec dzieci!!!!!taksamo z ta drożnościa wyszło mi dobrze wszystko i okazało sie ze tamten mnie tylko na kase naciagnał!!!!
i takie miałąm przezycia przed zajsciem ale da sie z pco i po laparo zajsc jestem tego zywym przykładem!!!!
nom sie rozpisałam....
 
agnieszka a jednak przylazła,w sumie to może lepiej że przyszła niz by miała się spóźniać i spóźniać bo to denerwujące jak wiemy że sie nie udało a staranek nie mozna zacząć bo @ krzyżuje plany
ikasia &&&&&&&&& za nowy cykl, niech rosną pęcholki
martusia skoro dali Ci bromergon to pewnie na podwyższoną prolaktynę ale lepiej ją zbadać jeszcze raz, najlepiej iśc do ginekologa i powiedz że brałas kiedyś taki lek i możesz mieć problem właśnie z podwyższoną prolaktyną. Dostaniesz pewnie skierowanie na zbadanie i wszystko sie okaże
 
Anka no to gratuluje kochana że twój mężulek ma takie dobre wyniki!!! super wiadomość napewno zCLO sie uda więc glowa do góry i myślę że na urlopie zmajstrujecie jakiegoś maluszka!!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
no dziewczynki starajcie się starajcie żeby wkońcu przerwać złą passę!!! a ja czekam na @ dziś juz kilka razy sprawdzalam czy ta małpa nie nadeszła bo mokro mi a brzucholek tak boli. a mnie cosik zaś bedzie łapać jakieś przezebienie pewno( bo tutaj tak zimno ze śmiało mozna wyciagać kurtke zimowa ) bo juz drugi dzien tempka mi skoczyla na owulke mialam 36,7 a ostatnio mam 36,9 ;/ i tak mnie bedzie łapało teraz ciągle cosik że bedzie ciagle cosik na drodze do szczęścia;///
 
Witam Was kochane...
Do końca miesiąca będę miała problem z netem więc mało piszę.
Wczoraj robiłam kolejną betę i wynik jest 2600, dziś o 21 mam wizyte proszę trzymajcie kciuki:*
 
Suzi no to zaciskamy mooocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!! śliczna betka!!! i mam nadzieje ze juz dzis nam poslesz fluidki jak zobaczysz serduszko:)
Błonka i jak humorek dziś lepszy troszke??
 
reklama
maja :) lepiej.. ale nie powiem ze rewelacja... tak neutralnie... jestem 2 dzien na clo ale jakos bez entuzjazmu, dostalam jakis encorton, i biore dalej metformine... po weekendzie IUI a po IUI jade na wakacje, żeby "poprawic" i poprzytulac sie do meza... jakos sie tak ostatnio oddalilismy od siebie chyba przez mojego mega dola...
suzi trzymam i daj znac od razu po wizycie jak bedziesz miala neta :)
co u reszty?
 
Do góry