reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
ikasia nie martw się bo szansa nadal jest tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość, ja już czekam prawie 3 lata a Ty??
błonka przegoń to cholerstwo i do roboty kochana, nie ma obijania się
suzi jak się czujesz, jakies dolegliwości ciążowe Ci dokuczają??
ja dziewczynki nie wzięłam w tym cyklu clo bo jakos zapomniałam, byłam u ginki na usg w 9dc i stwierdziła że nic nie ma pusto, żadnych pęcherzyków ale mówiła żebym za kilka dni jak będę chciała to do niej zajrzała, ja odpuściłam ale wczoraj tak mnie jajnik zaczął boleć że zrobiła test owu i ku mojemu zaskoczeniu dwie krechy (żeby takie ciążowe wychodziły ehhh) w nocy nie mogłam spac bo tak okropnie szarpał mnie jajnik a dzisiaj drugi daje czadu. I jak to jest, czy od 9dc a dzisiaj mam 17dc mógł tak urosnąć pęcherzyk??

Hej Myśa. Myśle że zdecydowanie tak!!!!! Ja tez byłam na usg w 9 dniu i lekarz stwierdził że wszystko malutkie... potem już na usg nie byłam ale w ok 16 dniu tak mnie bolało i też test był +...więc bierz męża w obroty a my tu zaciskamy &&&&
 
reklama
jestem troche w szoku bo myślalam że bez clo nie zaowulkuje a tu niespodziewanka.
suzi jak będziesz mieć neta to pisz co u Ciebie.
miłego upalnego popołudnia
 
My sie staramy z mężem tak na poważnie od czerwca, wiec to byl nasz 3 cykl dopiero...dlatego bez spinki...tabsy odstawilam rok temu i specjanie nie uwazalismy ale tez sie nie staralismy...a w czerwcy stwierdzilismy ze pora sie zaczac starac:p...ja w tym cyklu podejrzewalam ze nic nie będzie...choc do konca zawsze czlowiek ma nadzieje...mysle ze owu byla poprostu wczesniej....ze byla miedzy 11 a 13 dniem, a my 12 i 13 dc bylismy w podrozy powrotnej z czeronogory...wiec podejrzewam ze się poprostu nie wstrzelilismy....ale nic to..teraz czekam na@. mysle ze jutro dostanę....i zaczynam nowy cykl, tym razem z mierzeniem temperatury i testami owu...
A mam jeszcze inne pytanie...czy zele nawilzajace np z durexa albo unimila mogą miec wplyw na plemniczki? I czy to prawda ze zele do higieny intymnej tez mogą zle na nie dzialac??;-)
 
Ikasia też słyszałam że żele do higieny int moga szkodzic i ponoć są jakieś specjalne ale nie wiem czy to prawda bo czytałam kiedyś o tym,tak samo jak zele nawilzające też mogą szkodzić i jest jakis specjalny dla starajacych sie ,kochana 3cykle to naprawde nie wiele więc napewno niebawem się uda&&&
Myśa to może właśnei jakiś znak właśnie teraz jak się nie spodziewałaś i nadziei nie było to się właśnie teraz uda mooocno zaciskam&&&&&&&&&&&&&&&
Suzi ale nie zapomnij o nas i wpadaj do nas z dobrymi wiadomościami no i z fluidkami jak już sedrusio będzie widać
a tak swoja droga to bardzo mało się tutaj nas udziela !!! gdzie się pochowała reszta?? wychodzić zza ściany i pisac co tam u Was!!!!
a ja dzis byłam u ginka i powiedział że to cosik mi pękło na jajniku bo on tego nie widzi i zostało tylko miejsce po tym ,pęcholek owulkowy tez był na prawym i pękł napewno zapytałam o endometrium ale jakoś się rozgadał o czym innym i zapomniał powiedzieć, kazał przyjśc z wynikami męzulka bo nie widac żeby to była moja wina ,kazał brać wellmena i cynk no i odzywki bialkowe a ten androlog co bylismy u niego w pl to zabronil brac odzywek bo szkodza a ten mowi ze wcale nie szkodza tylko poprawiaja armie,wiec kogo sluchac??? no i że jak kiedys jakis lekarz mi powie ze mam cyste na jajniku to i tak starac sie o dzidzie bo do 15tc wszystko zniknie a za mloda jestem zeby ta cyste usuwać chyba ze byla by ogromniasta no ale naszczescie nie ma jej i wsio jest oki tak wiec nie ma co juz zwlekac tylko trezba wyslac mezulka na badania i po leki i zaczac woncu dzialac na wspomagaczach ,zapomnialam mu powiedziec ze biore castagnusa ale to chyba nie szkodzi w niczym;) a no i najwazniejsze zeby poprawic ruchliwosc i ilosc armii a nie ile jest z prawidlowa budowa tyle sie dzis dowiedzielismy teraz trza czekac na wyniki
 
ja tylko przelotem sie melduje bo taki ruch u nas jak nie wiem
maja no to dobrze ze to cus samo znikneło i nie trzeba było tego usuwac!!!nio i pecholek pekł tak ze jest dobrze!!!
myśa no to teraz trzeba czekac na rezultaty mocne &&&&&&&&&&&&&&&&za ciebie
ikasia nie martw sie bedzie bobrze nastepnym razem sie uda napewno!!!!
a u mnie dzis 26dc wczoraj odstawiłam dupka i teraz czekam na @ bo wydaje mi sie ze nadejdzie krzyże mnie coś bolą i mi syfków pare wyszło...tak ze raczej lipa....
ale za wszystkie staraczki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
maja to chyba dobrze że zniknęła przeszkoda a działaliście w te dni kiedy była owu??
agnieszka póki @ nie ma to jest dobrze, trzeba sobie wmawiać żeby nie przyszła to nie przylezie:tak:
ja powtórzyłam teraz testa i kreska jeszcze mocniejsza w czoraj była prawie identyczna z drugą, teraz nie wiem bo dzisiaj rano działaliśmy a chyba w nocy pęcholek pękł bo okropnie mnie bolał brzuch, strasznie jeszcze mnie tak nie bolał to czemu teraz kreska jeszcze mocniejsza wyszła, staranka pewnie trzeba powtórzyć jutro???
 
no to sie wam przyznam kazali nam przez 3miesiace sie zabezpieczac po tym poronieniu ale nie wytrzymalismy i dzialalismy w 15dc zrobilam test owulacyjny i wyszla m baardzo gruba krecha mocniejsza niz testowa dzialalismy tego samego dnia i dzien przed ale sie nie udalo napewno ,dzis ginka zapytalam czy zle zrobilismy ze sie przytulilismy a on ze lepiej sie starac niz robic przerwy i ze jak ma sie udac to i prezerwatywa peknie bo bedzie tak jak matka natura chce i jak mamy miec dzidzie to bedziemy mieli tak wiec wiec dzialac dzialac i jeszcze raz dzialac. no ja sie ciesze bardzo ze to cosik sobie peknelo i juz nie ma wiec jedna dobra wiadomosc dzis :) a ja ten cykl mam strasznei dziwny bo cycek mnie tak bolal 2dni ale juz dzis wkoncu dal spokoj i nie boli ,a prycholi na buuuzi mam tyle ze tragedia juz dawno tak nie mialam ale ginek mowi ze to po poronieniu hormony szaleja jeszcze
Myśa a no jasne powtorzcie juutro a noz widelec wlasnie wstrzelicie !!!&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& a ktory dc dzis masz??
agnieszka jeszcze nic straconego choc jak odstawilas dupka to troche lipka a robilas sikanca przed odstawieniem???
 
maja powiem Ci że fajnego masz tego lekarza, mądrze mówi. Mi po poronieniu też kazali zrobic przerwe chyba dwa cykle i miała niby potem szybciutko zajść i co...??? Dzisiaj mam 17dc więc ta owulka tak 2 dni później ale to chyba jeszcze nie tak źle. Maja a kiedy masz termin@ ???
 
reklama
Myśa ja to nie wiem jak to bedzie teraz bo jak hormonki szaleja a szaleja bo widac po buzi ze cala w prycholkach zazwyczaj mam cykle 28dniowe a dziś mam 18dc .powiem wam ze ja zadowolona jestem z tego doktorka tak fajnie wszystko tlumaczy i wogole fajny jest
 
Do góry