reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Nie u mnie byly normalne wskazniki, takze ciazy brak,,....w sumie to sie spodziewalam i wlasciwie bylam pewna ze taki wynik bedzie...chociaz troszke zal....no nic...teraz czekanie na @...mysle ze jutro lub w niedziele przyjdzie....i nowy cykl...nowe nadzieje....
 
jasne kochana tulkam i uda się wkońcu!!! mnie dziś taaaak cycki bolą wsumie to jeden ale tragicznie ;/// jakaś dziwna ta owulka jest w tym miesiacu
 
ee tam Błonka szybciutko pozbedziesz sie tego mięsnaika i jeszcze szybciej uda sie zafasolkować:)&&&&&&&&&&&&&& napewno tak będzie kochana!!!
 
ikasia nie martw się bo szansa nadal jest tylko trzeba się uzbroić w cierpliwość, ja już czekam prawie 3 lata a Ty??
błonka przegoń to cholerstwo i do roboty kochana, nie ma obijania się
suzi jak się czujesz, jakies dolegliwości ciążowe Ci dokuczają??
ja dziewczynki nie wzięłam w tym cyklu clo bo jakos zapomniałam, byłam u ginki na usg w 9dc i stwierdziła że nic nie ma pusto, żadnych pęcherzyków ale mówiła żebym za kilka dni jak będę chciała to do niej zajrzała, ja odpuściłam ale wczoraj tak mnie jajnik zaczął boleć że zrobiła test owu i ku mojemu zaskoczeniu dwie krechy (żeby takie ciążowe wychodziły ehhh) w nocy nie mogłam spac bo tak okropnie szarpał mnie jajnik a dzisiaj drugi daje czadu. I jak to jest, czy od 9dc a dzisiaj mam 17dc mógł tak urosnąć pęcherzyk??
 
reklama
Witam się porannie:)
Dziewczynyki mogę być mniej aktywna do końca miesiąca bo mam problemy z netem :wściekła/y:
Ikasiu bardzo mi przykro, tulam mocno i zaciskam za kolejny cykl&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Dziewczyny zobaczycie raz dwa i wszystkie przeniesiemy się na przyszłe mamusie:tak:
 
Do góry